Wrześniowa oferta Prime Gaming obejmuje 8 gier


Ujawniono listę tytułów dostępnych do odebrania w ramach wrześniowego konkursu Amazon Prime Gaming.

Każdy, kto jest obecnie subskrybentem Amazon Prime, może odebrać wybrane gry, gdy staną się dostępne we wrześniu, ogłosiła dziś firma (25 sierpnia).

Oprócz gier z możliwością wykupu dostępna będzie również dodatkowa zawartość do wielu innych tytułów. Lista gier jest następująca:

  • Słowo Prawa: Maska Śmierci Edycja Kolekcjonerska

Śródziemie: Cień Mordoru. Źródło: Monolith Productions

Włączenie Assassin’s Creed Origins jest częścią długoterminowej współpracy między Amazon Prime Gaming i Ubisoft, z większą liczbą ofert w grach i darmowych tytułów w dalszej kolejności.

W ofercie jest również trochę zawartości do darmowej bitwy royale Legendy Apex, ponieważ pakiet dowódcy oddziałów Vantage jest rozdawany. Zawiera skórkę postaci Vantage, ramkę sztandaru i skórkę broni. Noweyr Steed Mount jest również dostępny w The Elder Scrolls Online.

A Świat czołgów Pakiet jest również dostępny do odbioru, a pakiet Rewolwerowiec oferuje: Natychmiastowe nagrody x1 Unikalny dowódca; Unikalna kalkomania x6 (wzór 1); x6 Unikalna kalkomania (wzór 2); x1 ekskluzywny medal; 3 dni konta premium World of Tanks; Misje x10 za x5 doświadczenia do zdobycia podczas bitwy.

Możesz sprawdzić wszystko, co jest w ofercie za pośrednictwem Prime Gaming we wrześniu tutaj. Jeśli przegapiłeś oferty na ten miesiąc i chcesz zobaczyć, co jest dostępne przed ich odejściem, możesz również znaleźć tutaj sierpniową listę.

W innych wiadomościach, kiedy Martwa Wyspa 2 wystartuje na początku przyszłego roku, będzie miał kontrolę głosową Amazon Alexa, umożliwiając graczom interakcję z określonymi częściami gry za pomocą głosu.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6308b5c651e14659ab2167d02e688654&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fprime-gamings-september-line-up-includes-8-games-3297761&c=7012611498172380668&mkt=fr-fr