WRUP: Rzeczy, które wrzucam do waszej otwartej edycji Windows


Książka. Co za mały kot. Koty. Jest trochę majonezu. Miał rękę. Widziałem pszczołę w ulu. Piżmaków jest czternaście. Czternaście wściekłych piżmaków wpada w złość. Pięć piżmaków, które w rzeczywistości są nieco duszące, i druga grupa, która jest ogólnie bardzo szczęśliwa, ale dokładnie w tej chwili jest trochę zdenerwowana. Nie liczyłem tej grupy. Departament policji. Lalka firmy Godon. Namalowałem na małym pudełku z głową z żelaznym ogonem, a potem trochę gniewną twarzą. Bombowiec rakietowy. Krzesło do aerobiku. Zwykłe krzesło na trawniku. Krzesło wykonane z trawy. Trawnik z krzeseł.

Dowód. Jesteś swoją matką. granaty. Mieszanki Mołotowa. Czołgi. Dema dla World of Tanks. Moja lista pomysłów na Co czytasz. Będę jej potrzebował z powrotem, jeśli będę tego potrzebować. Daj drugi raz. Co to znaczy nie? Co cię rozzłościło? Czy to była książka? Czy powinniśmy rzucić kolejną książkę? Dajcie znać, którą książkę wolę. To nie mogły być pszczoły.

Dodatkowe pytanie: Jak się czułeś w ostatnie urodziny?

Andrew Ross (@dengarsw): To będzie bardzo ważny weekend z Pokemonami. Pokemon Go ma coroczne podsumowanie Dnia Społeczności, a moi gracze, którzy stracili ważność, wychodzą, aby je odzyskać. Zbiorę też to, co zasiałem w Pokemon Violet, ponieważ już zauważyłem, że wielu graczy Sylveon gra ofensywnie zamiast jako wsparcie, co jest bardzo mylące (sprawdź nasz przewodnik!). Mam nadzieję, że te inne rzeczy, które wysłałem (a może inni też) będą tego warte, ale jak zwykle ludzie tylko DPS pod pewnymi względami, nawet w przypadku wzięcia udziału w zajęciach wsparcia.

Andy McAdams: Jestem teraz w World of Warcraft, żeby się dobrze bawić, więc jeśli znajdę główną, to będzie kontynuowana. Poruszamy się między Zaklinaczem a Mnichem. Ludzie mogą się zgodzić w tej kwestii.

Nic nie wydawało mi się super wpływowe. Może 40 lat przyjdzie w następnej parze? Mógłbym tak powiedzieć, żeby uczcić moje 29. urodziny, ale moja szwagierka pomyślała, że ​​zabawnie byłoby zrobić to wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin; najgorszą rzeczą, jaką zrobiłem, było śpiewanie przez jeden dzień.

Bena Griggsa [email protected]: W World of Warships pojawiła się nowa radość, ponieważ grałem razem w dywizjach z moimi dwoma najstarszymi synami. Spróbuję i wypróbuję w ten weekend. W tej chwili dostępnych jest wiele misji, od stoczni po premie sezonowe.

Moje progi wiekowe nie przeszkadzają mi tak bardzo jak moim dzieciom. Moja córka jest w tym roku w ostatniej klasie liceum i jest zachwycona, że ​​wkrótce nie będzie sama, przychodzi z własnym szczególnym rodzajem melancholii.

Brianna Royce (@nbrianna, blog): Będę w Władcy Pierścieni online w ten weekend. Sprząta to, co musiałem zrobić w Star Wars Galaxies Legends, więc teraz muszę szlifować świąteczne kosmetyki. Może zrobię z tego weekend rzemiosła/zbierania, ponieważ nie mam szczęścia w domu.

Moja córka radośnie powiedziała mi w tym tygodniu, że jestem stary, bo nie żyłem Aleksandrem Wielkim, który zmarł, gdy miał 32 lata. Jest pojebana z tego faceta. Planuję spotkać co najmniej trzech Aleksandrów.

To całkiem niezły pomysł, żeby odpalić Euro Truck Simulator 2 w ten weekend. Świąteczna dostawa prezentów jest już na uboczu i kusi mnie, żeby zrobić to neonowe malowanie.

Moje 40-tki czują wiek probierczy, szczerze. Jestem teraz trochę bardziej świadoma swoich potrzeb, słabości i porażek niż dotychczas. Więc próbuję uciec od tego przypływu.

Eliot Lefebvre (@EliotLefebvre, blog): Baw się z nim. Zagraj w FFXIV. Gracz ma moc grania w gry dla jednego gracza. Możesz czytać książki. Mam prezenty do zapakowania. Mam problemy z kotem.

Myślę, że zbliżają się moje 40 urodziny. W niektórych latach żyję dłużej niż moi rodzice!

Mia DeSanzo(@neschria): Mój najstarszy syn powiedział, że użył LoTRO po raz pierwszy. Mam więc szansę dogonić go i jego kolegę, którego poznałam tylko na chwilę na Discordzie. Zagram w Terrarię z moim najmłodszym synem (7), który właśnie ma ją na swoim laptopie.

Bonus: 40 to dla mnie duży kamień milowy. Zdałem sobie sprawę, że ta jazda. seoah prawie w połowie minęła, więc mogłem to zrobić, zanim opuszczę tę umierającą spiralę. Nie było tak duże jak 50. Niedługo skończę pięćdziesiątkę, chociaż to jakiś powód, który ma sens. Podobnie jak ja, myślałem o byciu prawdziwym.

W What Are You Playing w każdą sobotę dołącz do społeczności Massively OP i ich pracowników w What Are You Playing! Przygotowaliśmy artykuł o tym, jakie gry MMORPG i inne gry będą wyglądać w ten weekend (z dodatkowymi pytaniami przez jedną sekundę). Powiedz nam, co próbujesz zrobić! Rób rzeczy nie na temat! I nie zapomnij zrobić dużo zabawy.Źródło : https://game-news24.com/2022/12/17/wrup-things-that-i-am-throwing-into-your-open-windows-edition/