WOT Express ogłosił częściowe wstrzymanie pracy


Świat czołgistów i Świat czołgistów WOT Express ogłosiły, że zamierzają ograniczyć swoją działalność. Oczywiście cieszylibyśmy się, gdyby większość zespołu odeszła z projektu, a administratorem została nowa osoba. Wszystkie witryny zostaną również zamknięte, a chat boty zostaną wyłączone.

Od tego stwierdzenia posty zdecydowanie staną się rzadsze i można im łatwo zaufać, że będą pisać je przez AI (sztuczną inteligencję, taką jak ChatGPT) lub przez bota. Nie wiadomo, jak zmieni się z materiału promocyjnego na inne publikacje. Aktywność publiczności Vkontakte wzrasta najbardziej, a kanał Telegram staje się główną platformą.

Alert został wystawiony tylko dla WOT Express, czyli dla regionu RU. W amerykańskiej wersji oficjalnej audycji radiowej WOT Express (EU) w publikacji takich informacji nie ma takich danych. Nowy tyłek.

Oczywiście jest to znacząca strata dla społeczności czołgistów, ponieważ HERE Express jest jedyną osobą, która dostarczyła tak dużą ilość informacji o czołgach: przecieki informacji, transkrypcje wywiadów, fakty o blogerach, przydatne informacje, odpowiedzi na bieżące problemy, promocje kody i inne nowości. Społeczność zjednoczyła przez lata wielu graczy, a tutejsze wydarzenia były dyskutowane znacznie aktywniej niż w oficjalnym świecie czołgistów.

Naciśnij F.Źródło : https://game-news24.com/2023/02/13/wot-express-announced-a-partial-cessation-of-work/