World of Warships wprowadza brytyjskie okręty podwodne, World of Tanks uruchamia przepustkę bojową sezon X 28 lutego


Wargaming Worlds of Military Vehicle Battlers ponownie znalazło się w naszym centrum uwagi w tym tygodniu, ponieważ zarówno World of Warships, jak i World of Tanks mają duże aktualizacje dla graczy, którzy lubią wysadzać w powietrze statki na morzu lub na lądzie.

Po drugie, najnowsza łatka, której wprowadzenie będzie polegało na przybyciu trzech brytyjskich okrętów podwodnych do wczesnego dostępu 2 marca, a także Undine, Sturdy i Thrasher. Wszyscy trzej mężczyźni są niezwykle zwrotni dzięki szybko ładującym torpedom akustycznym, ale mają też bardzo mało PW, więc gracze muszą uważać na swoje ruchy.

Kolejną ważną atrakcją najnowszej łatki jest nowa kampania osadzona w Australii, z obietnicą lekkiego krążownika Brisbane i dowódcy Kelly jako nagrodami do zdobycia. Nowa funkcja zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak powrót bitew klanowych, globalne misje bojowe i zaktualizowany tryb Dominacji, który zawiera nowe ustawienia.

X sezon karnetu bojowego nadejdzie wkrótce, jeśli gracz kupi nowe pojazdy, style 2-D, bohaterów i materiały. Nowy sezon rozpocznie się 28 lutego i potrwa do 30 marca. Gracze mogą zapoznać się z pomysłami podglądu wideo poniżej.

Źródła: Informacja prasowa, strona World Warcraft, strona World of Tanks.Źródło : https://game-news24.com/2023/02/26/world-of-warships-introduces-british-submarines-world-of-tanks-launches-battle-pass-season-x-february-28th/