World of Tanks zwraca kultowy pojazd w specjalnym wydarzeniu łowieckim – komputery kapsułowe


Dołącz do najbardziej oczekiwanego corocznego wydarzenia i otrzymaj do wynajęcia legendarny Waffenträger auf E 100

26 września 2022 – Sześć lat po usunięciu z gry kultowa potęga Waffenträger auf E 100 triumfalnie powraca do World of Tanks!

Podczas nadchodzącego wydarzenia „The Waffenträger: Dziedzictwo” gracze ponownie zmierzą się z niezwykle potężną bronią rodziny von Krieger, zagrają w Drużynie Harrier i odblokują ekskluzywne nagrody. Waffenträger to jedna z najbardziej oczekiwanych corocznych kampanii czołgistów, która w tym roku pogłębia tradycję i wprowadza nowego złoczyńcę, córkę Inżyniera, Ermelindę. Wydarzenie potrwa od 26 września do 10 października.

Akcje będą toczyć się w formacie 6 na 1, a przed przystąpieniem do bitwy gracze będą musieli wybrać jedną ze stron konfliktu: oddział Harrier, który wdziera się do bitew w mocno zmodyfikowanych pojazdach specjalnych lub Blitzträger auf E 110, niesamowicie potężny czołg niszczyciel obsługiwany przez jednego gracza.

Zaktualizowany przebieg wydarzenia jest bardziej liniowy i zrozumiały wizualnie. Osiągając każdy nowy etap, gracze otrzymają cenne przedmioty w grze, takie jak dwie wyjątkowe członkinie załogi z ekskluzywnymi głosami, dostosowywanie tematyczne z wydarzeń, obligacje, dni konta premium, startery Inżyniera i Harriera dla Gates (z których gracze mogą uzyskać fajne Pojazdy premium i inne cenne nagrody). Co najważniejsze, po zakończeniu ostatniego etapu postępów wydarzenia gracze będą mieli możliwość wypożyczenia legendarnego niemieckiego niszczyciela czołgów X poziomu Waffenträger auf E 100 na 5 bitew losowych. Uwaga, więcej bitew można uzyskać w Bramie Inżyniera, używając starterów.

Aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu „The Waffenträger: Dziedzictwo”, odwiedź: https://worldoftanks.asia/en/news/game-events/waffentrager-legacy-regulations-2022/

###

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza oparta na drużynie, wieloosobowa gra akcji online poświęcona wojnie czołgów. Rzuć się w wir epickich bitew pancernych II wojny światowej z graczami z całego świata. Twój arsenał zawiera ponad 600 pojazdów opancerzonych z 11 krajów, szczegółowo opisanych z historyczną dokładnością.

Oficjalna strona internetowa: https://worldoftanks.asia/

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzany twórca i wydawca gier online z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Działając od 1998 roku, Wargaming stał się jednym z liderów branży gier z 17 biurami na całym świecie, w tym studiami w Chicago, Pradze, Szanghaju, Tokio, Wilnie i Belgradzie. Miliony graczy cieszą się tytułami Wargaming na wszystkich głównych platformach gier. Do naszych flagowych produktów należą darmowe hity World of Tanks, World of Warships i World of Tanks Blitz.

Oficjalna strona internetowa: wargaming.comŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633f963f7ce04573b277e7e08bf4e0d7&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2022%2F09%2Fworld-of-tanks-returns-iconic-vehicle-in-a-special-hunting-event%2F&c=8240262732138059083&mkt=fr-fr