„World Of Tanks: Znowu Fantasy – Nowe Premiumy z Girls Und Panzer!”

World Of Tanks to zespołowa gra akcji online, dedykowana do walk pancernych. Zanurz się w epickie bitwy czołgów z okresu II wojny światowej z innymi „stalowymi kowbojami” z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów pancerznych z USA, Niemiec i Związku Radzieckiego, dokładnie oddanych z historyczną dokładnością.

Nowe specjalne zawartości z anime „Girls und Panzer” w World Of Tanks

Gracze World of Tanks mogą cieszyć się nowymi dodatkami w postaci hitowego anime „Girls und Panzer”, które powraca do World of Tanks, tym razem oferując jeszcze więcej treści do odkrycia. Od 16 do 31 maja, dowódcy czołgów będą mieli okazję skorzystać z pomocy trzech renomowanych załóg: legendarnej drużyny-Ankou ze Szkoły Ōarai Girls’ High School, jak również dwóch innych drużyn z innych szkół, gdzie sztuka sensha-dō jest szanowana: Kuromorimine Girls’ High School i Jatkosota High School.

Nowe pojazdy Premium inspirowane światem Girls und Panzer to: Tiger II Kuromorimine i BT-42 Jatkosota HS. Każdy z tych czołgów ma swoje unikatowe cechy i historie, które łączą się z głównymi szkołami z anime.

Tiger II Kuromorimine

Tiger II Kuromorimine zajmuje godne miejsce w arsenale sensha-dō Kuromorimine Girls’ High School. Dzięki swojemu potężnemu działo oraz wytrzymałemu pancerzowi, idealnie nadaje się do podejścia Nishizumi do tankery, z naciskiem na precyzyjną obronę i atak, w której Kuromorimine mistrzowsko się specjalizuje.

Czołg BT-42 Jatkosota HS jest bardziej kompaktowy, ale również efektywny w walce na bliską odległość. Jego wysokokalibrowy haubicoarmata może zadawać potężne obrażenia w walce.

Postacie z Girls und Panzer są dostępne jako załogi czołgów, a gracze mogą przypisać swojej ulubionej drużynie sensha-dō swoje ulubione postacie, wywiązując się z misji i pozyskując swojego preferowanego dowódcę.

Gracze World of Tanks mają dostęp do szerokiego zestawu przedmiotów do 2D personalizacji, w tym emblematów, napisów i naklejek przedstawiających szkoły i drużyny z uniwersum Girls und Panzer, oraz unikatowego stylu Ōarai i stylów Kuromorimine i Jatkosota High School. Dodatkowo, wszyscy gracze mogą brać udział w specjalnych misjach, które nagrodzą ich róznymi przedmiotami tematycznymi z Girls und Panzer.

World Of Tanks jest dostępny na PS4, Xbox One i PC.

Źródło : www.bing.com