World of Tanks zakończy Metal Fest z występem Iron Maiden

Iron Maiden i Wargaming łączą siły w grze World of Tanks Modern Armor

Eddie dołącza do gry

Jeśli jesteś fanem symulatorów wojskowych i muzyki metalowej, warto zwrócić uwagę na tę nowinę. Iron Maiden i Wargaming współpracują w celu wzbogacenia świata gry World of Tanks Modern Armor. Trwa to w ramach trwającego festiwalu „Metal Fest”, podczas którego ikoniczna maskotka zespołu, Eddie, dołącza do gry jako cyfrowy dowódca, kilka tygodni po dołączeniu Vic Rattleheada z Megadeth.

Ekskluzywne nagrody dla fanów

Jako punkt kulminacyjny wydarzenia, Iron Maiden będzie miało swoje logo umieszczone na czołgach w grze. To wszystko jako część „trójaktowego wydarzenia muzycznego w grze”, w którym występowali Sabaton w Akt 1 i Megadeth w Akt 2. Iron Maiden jest teraz uważany za „gwiazdę wieczoru” w Akcie 3.

Od teraz do 3 października gracze mogą pracować nad odblokowaniem specjalnych nagród związanych z Iron Maiden, w tym czołgu z miotaczem ognia TO-55 zaprojektowanego w stylu Senjutsu oraz specjalnego czołgu opartego na albumie A Matter of Life and Death, który jest wyłączny dla tej imprezy w grze.

Co więcej, fani mogą otrzymać Eddiego jako dowódcę 3D Hero w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. A jeśli to nie wystarczy, będzie można zgromadzić „14 różnych dowódców Eddiego w standardzie 2D” opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Dodatkowe funkcje dla fanów

W dodatku do skórek na czołgi w stylu Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” podczas przebywania w garażu czołgu, ale tylko jeśli posiadasz wymienione wcześniej czołgi.

World of Tanks Modern Armor to gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, co oznacza, że jest dostępna na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S&X.

Źródło : www.bing.com