World of Tanks wprowadza zupełnie nowy tryb rywalizacji – Szturm – Komputery kapsułowe


Tryb zawiera nową mechanikę rozgrywki i zestaw nagród

11 październikath, 2022 – Wzywam wszystkich dowódców! Dzisiaj World of Tanks wprowadza zupełnie nowy tryb rywalizacji, Szturm! Od 11 października do 21 listopada czołgiści będą mieli okazję zmierzyć się z graczami o równym rankingu i dowiedzieć się, kto jest najsilniejszy. Bitwy w trybie Szturm toczyć się będą w formacie 7×7 wyłącznie w pojazdach X poziomu i będą miały miejsce w sezonie gryfa. Tryb zawiera wiele nowych mechanizmów rozgrywki, a wśród dużej liczby nagród gracze znajdą unikalne progresywne style 2D, które podkreślą ich osiągnięcia.

Wprowadzono nową mechanikę rozgrywki, aby zapewnić optymalne środowisko dla czołgistów do rywalizacji na równych zasadach. Wszystkie zmiany mają na celu dalsze zwiększenie konkurencyjności Onslaught. System losujący będzie wybierał zarówno sojuszników, jak i przeciwników do drużyn w oparciu o system rankingowy trybu. Podczas odliczania przed wejściem do bitwy gracze będą mogli wybrać inny pojazd X poziomu w lobby przed bitwą lub przełączyć się na inny zestaw wyposażenia, pocisków i materiałów eksploatacyjnych.

Wszystkie pojazdy w tym trybie mają swoje własne role bojowe, a każda rola będzie miała unikalną umiejętność roli z trzema poziomami naładowania, których gracze mogą używać do opracowywania strategii i ulepszania podczas bitwy. Zamiast klasycznych trzyosobowych plutonów, Onslaught zawiera dwuosobowe drużyny i oferuje opcję stworzenia zespołu siedmiu dowódców i walki z wrogim superplutonem.

Aby bitwy były jeszcze bardziej nieprzewidywalne, Szturm będzie zawierał Mgła wojny mechanik. Na początku bitwy drużyny nie będą znały lokalizacji i siły (tj. typów i modeli pojazdów) sił wroga, dopóki nie zostaną wykryte.

Ekscytujący tryb oferuje dwie linie nagród. Pierwsza linia zawiera unikalne progresywne style 2D, elementy nieśmiertelnika i nie tylko, i opiera się na randze gracza. Druga zawiera bardziej tradycyjne, wartościowe nagrody, takie jak obligacje i elementy wyposażenia, i opiera się na liczbie zwycięstw.

Więcej informacji na stronie: https://worldoftanks.asia/en/news/general-news/onslaught-mode-mechanics/

###

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza oparta na drużynie, wieloosobowa gra akcji online poświęcona wojnie czołgów. Rzuć się w wir epickich bitew pancernych II wojny światowej z graczami z całego świata. Twój arsenał zawiera ponad 600 pojazdów opancerzonych z 11 krajów, szczegółowo opisanych z historyczną dokładnością.

Oficjalna strona internetowa: https://worldoftanks.asia/

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzany twórca i wydawca gier online z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Działając od 1998 roku, Wargaming stał się jednym z liderów branży gier z 17 biurami na całym świecie, w tym studiami w Chicago, Pradze, Szanghaju, Tokio, Wilnie i Belgradzie. Miliony graczy cieszą się tytułami Wargaming na wszystkich głównych platformach gier. Do naszych flagowych produktów należą darmowe hity World of Tanks, World of Warships i World of Tanks Blitz.

Oficjalna strona internetowa: wargaming.comŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634c62c6d78c4b8490a0bb2ca15fd4e3&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2022%2F10%2Fworld-of-tanks-introducing-brand-new-competitive-mode-onslaught%2F&c=1219037715452316548&mkt=fr-fr