World of Tanks wprowadza nowy tryb gry 7 na 7


World of Tanks ma nowy tryb rywalizacji, trafnie nazwany Szturm, tryb 7 na 7, w którym gracze będą używać pojazdów X poziomu przeciwko przeciwnikom o podobnych erach.

Pierwszy sezon „Sezon Gryfa” będzie trwał od 11 października o 7:00 (GMT+8) do 21 listopada o 1:00 (GMT+8).

Wprowadzono nową mechanikę rozgrywki, aby zapewnić optymalne środowisko dla czołgistów do rywalizacji na równych zasadach. Wszystkie zmiany mają na celu dalsze zwiększenie konkurencyjności Onslaught. System losujący będzie wybierał zarówno sojuszników, jak i przeciwników do drużyn w oparciu o system rankingowy trybu. Podczas odliczania przed wejściem do bitwy gracze będą mogli wybrać inny pojazd X poziomu w lobby przed bitwą lub przełączyć się na inny zestaw wyposażenia, pocisków i materiałów eksploatacyjnych.

Wszystkie pojazdy w tym trybie mają swoje własne role bojowe, a każda rola będzie miała unikalną umiejętność roli z trzema poziomami naładowania, których gracze mogą używać do opracowywania strategii i ulepszania podczas bitwy. Zamiast klasycznych trzyosobowych plutonów, Onslaught zawiera dwuosobowe drużyny i oferuje opcję stworzenia zespołu siedmiu dowódców i walki z wrogim superplutonem.

Aby bitwy były jeszcze bardziej nieprzewidywalne, Szturm będzie zawierał mechanikę mgły wojny. Na początku bitwy drużyny nie będą znały lokalizacji i siły (tj. typów i modeli pojazdów) sił wroga, dopóki nie zostaną wykryte.

Ekscytujący tryb oferuje dwie linie nagród. Pierwsza linia zawiera unikalne progresywne style 2D, elementy nieśmiertelnika i nie tylko, i jest oparta na randze gracza. Druga zawiera bardziej tradycyjne, wartościowe nagrody, takie jak obligacje i elementy wyposażenia, i opiera się na liczbie zwycięstw.

Aby dowiedzieć się więcej o nowym trybie gry Onslaught i towarzyszącej mu mechanice, zajrzyjcie do oficjalnego wpisu na blogu World of Tanks.Źródło : https://www.kakuchopurei.com/2022/10/world-of-tanks-releases-new-7v7-game-mode/