World of Tanks: Ulepszenia wyposażenia i naziemne


T54 Heavy Tank to doskonały amerykański czołg ciężki. Po raz pierwszy można go znaleźć na aukcji złota 2023 w regionie europejskim i rumuńskim. Czołg wyróżnia się na pierwszy rzut oka doskonałą alfa i mocnym przednim pancerzem. Spójrz na wszystkie cechy wydajności recenzji.

Dla posiadaczy pojazdów planujemy przygotować ekwipunek do montażu całego ekwipunku, na perki oraz na ulepszenia terenu. Porozmawiajmy trochę o samej grze.

Jak zdobyć Tank Heavy T54?

Jest czajnik i czajnik. W systemie aukcji otwartej obiekt sprzedaje złoto w grze. Pierwsza zwycięska cena to dziesięć tysięcy sztuk złota, a łącznie do kupienia jest 15 000 pojazdów. W tej chwili nie ma pojęcia, czy zostanie ponownie sprzedany. Ale do tej pory twórcy nigdy nie dali szansy na ponowne kupienie jednego z ulepszonych pojazdów dziewiątego poziomu.

Czołg ciężki T54 to spojrzenie na czołg.

Dla porównania wybraliśmy promocyjne amerykańskie czołgi ciężkie i poziom 9. Dodali też kilka czołgów pierwszych i Obiekt 275 w 2, który kiedyś był nazywany jednym z najgorszych, ale w niektórych obszarach jego wartość jest bliższa samochodowi wspomnianemu w artykule.

Siła ognia

Czołg ciężki T54 jest wyposażony w działo 120 mm, co już jest plusem; może przebić więcej pojazdów niż czołgi z działem 105 mm (konwencjonalne na poziomie 9). Jednorazowe obrażenia 450 jednostek, jedno z największych wśród kolegów z klasy. Penetracja pancerza pozostawia niewiele miejsca na marzenia:

pocisk oszczędzający bazę, 240 mm (1067 m/s), który jest jednym z najgorszych wskaźników dla TT poziomu dziewiątego, ma specjalny pocisk kumulatywny (300 mm (947 m/s), który zasadniczo jest grywalny, ale jest w najmniejszej liczbie.

Wieża jest bardzo szybka, dobrze ustabilizowana, więc informacji, które wykorzystaliśmy, nie mogliśmy wykorzystać w dynamicznych bitwach i uderzeniach w głowę. Ma bardzo małą celność, więc musisz grać tylko z bardzo bliskiej odległości.

Ponieważ czas przeładowania jest wydłużony, średnie uszkodzenia na minutę są gorsze niż w jakimkolwiek standardowym dziesięcioletnim TT. Czołg ma dobry kąt elewacji -2+25; dlatego ma pewność gry z ziemi.

Ludzkość i zbroja, T54.

0 – 12% Punktów Życia To bardzo mało i zmniejsza szanse na sukces w pojedynku 1 na 1. W liczbach przedni pancerz wygląda interesująco, ale jeśli chodzi o niego, nie nadaje się do przełamania i bezpośredniej walki.

Chcę wziąć twardy czas od tablicy, mają słabe zabezpieczenia. T54 duży NLD Nie będzie trudno go wycelować i przebić, ale betonowa wieża na pierwszy rzut oka ma godną uwagi kopułę dowódcy, przez którą również łatwo się przebić.

Wieżyczka znajduje się po prawej stronie. W ten sposób, jeśli grasz w obronie, możesz pomóc to ukryć. Ogólnie rzecz biorąc, czołg jest bardziej podatny na blokowanie wrogich pojazdów w ciemnościach, więc najprawdopodobniej wykorzysta swój potencjał.

Mobilität i wywiad są jednocześnie tajemnicą i tajemnicą.

Mobilność T54 jest bardzo smutna, pod tym względem nieco niższa od wszystkich czołgów dla porównania. Maksymalna prędkość 34 km/h to 10 metrów mniej, ale przy tej samej prędkości i złożoności, nadal ma wysoką moc 14,46 KM/t, więc tylko on może ją szybko osiągnąć. Chociaż jego zdolność do jazdy przełajowej na różnych glebach jest akceptowalna, bardzo dobrze utrzymuje prędkość narastania. T54 ma trudności z obracaniem go.

Miał co najmniej szczęście, że zobaczył różnicę na 400 metrach, co jest bardzo dobre dla poziomu 9.

Korzyści i wady wzajemnie się wykluczają.

Po podsumowaniu aspektów taktycznych i technicznych czołgu ciężkiego T54 możemy podkreślić jego mocne i słabe strony.

Zalety:

Wysokie jednorazowe uszkodzenia wygodna mocna wieża UVN w rzucie czołowym dobra widoczność.

Wady:

niska penetracja pancerza niska prędkość przeciętny PDM słabe strony, mocny NLD i zauważalna wieża słaba dynamika niska manewrowość niska prędkość obrotu wieży przeciętna prędkość obrotu niska prędkość wieży.

Wyposażenie czołgu ciężkiego T54.

To klasyczna konstrukcja, tutaj utwardzana, aby uniknąć braku punktów bezpieczeństwa.

Druga opcja dotyczy turbosprężarki (wymagane jest pierwsze trofeum).

Alternatywnie możesz umieścić utwardzenie w gnieździe profilu, a następnie otworzyć drugie gniazdo na Mobility i zainstalować tam Turbosprężarkę i umieścić w trzecim gnieździe Rammer. Zdejmowanie stabilizatora wysokości nie jest przeznaczone tylko dla doświadczonych graczy, którzy są w stanie ograniczyć swoją podstawową stabilność.

Kontynuacja szkolenia dla czołgu T54: wybór atutów.

Załoga składa się z 4 czołgów, a dowódca ma specjalizację z radiooperatorem.

Wybór sprzętu

Jeśli załoga nauczyła się gasić pożary lub woli podejmować ryzyko z wystarczającym zapasem srebra, gaśnicę można było wymienić na pudełko coli za 50 centów, aby zaspokoić wszystkie potrzeby załogi.

Czołg do ciężkiego łączenia przy ulepszeniu polowym T54.

Wybór modyfikacji do T54 jest skomplikowany, ponieważ nie nadaje się do redukcji praktycznie żadnego parametru. Dynamika spada do maksymalnej prędkości lub obrotu wieży tylko zgodnie z zasadą cóż, gorzej się nie stanie albo Co już jest martwe, nie może umrzeć.

Aby uchronić się przed pogorszeniem sytuacji, zalecamy zabranie tylko Soundproofing w trzecim slocie, dzięki czemu zmniejszymy wpływ artylerii i lepiej odzyskamy jej pozycję. Tutaj przyjrzymy się bliżej raportowi. Również może wystąpić 3% strata.

Jeśli grasz w pozycji obronnej, przystawka odbioru mocy jest opcją ograniczoną. Utrata prędkości obrotu wieży nie będzie tak odczuwalna jak w grze; zamiast tego drugim krokiem do powrotu jest szybki start.

Jak grać czołgiem ciężkim 30 RT54.

Ciężka opona T54 należy do firmy Universal. Pancerz i dużo energii są bardzo ważne w bitwie. Rola wsparcia ogniowego może wystartować, ukryć się za sojusznikami i ukryć za terenem. Fajnie jest na pagórkowatych mapach i obszarach miejskich, jeśli znajdziesz mały nasyp lub inną osłonę dla NLD.

W czasie walki właściwy dystans jest zawsze średni, ale na średnim nie ma wystarczającej celności w walce / przebicia pancerza, a z bliska trudno będzie odsłonić wrogowi wrażliwe obszary. Którą opcję wybierzesz, grałby na pozycji alfa, ukrywając kadłub i część wieży, ostrożnie przetaczając, aby uzyskać punkt.

Jednak nigdy nie będzie do tego odpowiednich warunków, a więc jest to bardzo zależne od zespołu.

Nie daj żadnemu ze swoich wrogów łatwego miejsca do życia, ponieważ słaba strona, niska zwrotność i niska prędkość wieży sprawiają, że czołg ciężki T54 jest łatwy do przenoszenia i działa samobieżne.

Czy warto kupić czołg ciężki T54?

Nowy czołg T54 ze specjalnym czołgiem 9 poziomu sprawdza się w praktyce; więc nie zapomnij często używać deklaracji nice i numeru alfa. Jeśli ktoś chce grać w taką grę, trudno jest użyć pistoletu, ponieważ moc jest słaba. Kiedy gracz jest po drugiej stronie, gra w ogóle się nie odbędzie. Niska penetracja pancerza podstawowego pocisku pomaga graczom grać złotem, co znacznie zmniejsza jego opłacalność.

Podobnie jak w przypadku systemów płatniczych z niższą ręką, ta technika nie jest pod wieloma względami lepsza od pompowania i promocji, dlatego nie można jej zmienić. Farming srebra będzie bardziej efektywny przy premiach 8 lvl, – w kosztach, które można kupić za te same pieniądze, aw niektórych przypadkach taniej.

Jeśli jest to pierwszy raz, gdy gracze podejmują się zakupu, to należy go rozważyć raczej dla graczy, którzy wolą kolekcjonować czołgi, ponieważ nie wiadomo też, czy istnieje możliwość zakupu czołgu ciężkiego. Większość zwykłych graczy będzie miała lepszą naganę i tak będzie w przypadku początkujących, ale to wystarczy, aby początkujący powstrzymali się od kupowania, aby zminimalizować nieuzasadnione oczekiwania.Źródło : https://game-news24.com/2023/02/19/the-world-of-tanks-equipment-and-ground-upgrades/