World of Tanks świętuje swoją 12. rocznicę, a War Thunder świętuje lato


Nigdy nie siedziałem na wojnie, ale jestem przekonany, że jest dość zimno. Dla fanów wieloosobowych bojowników pojazdów wojskowych War Thunder i World of Tanks będzie cieplej, ponieważ oba tytuły wywołują gorące fajerwerki.

Zbliżając się do 12. rocznicy WOT, zaczynamy od rozdawania graczom produktów kosmetycznych za zalogowanie się, rozdawania ekskluzywnego szkieletu, takiego jak oryginalny czołg Lago M38 za ukończenie misji rocznicowych, i otwieramy sklep na żywo, w którym gracze mogą wydawać monety rocznicowe na takie rzeczy jak obligacje, członkowie załogi, style 2D i nie tylko. Festiwal odbędzie się w poniedziałek 22 sierpnia.

Wreszcie, podczas War Thunder rozpocznie się wydarzenie Summer Quest, które daje graczom możliwość poznania nowych pojazdów, takich jak ludzki karabin Zrinyi I, amerykański lotniskowiec F4D-1 Skyray, niemiecki czołg Leopard 2AV i japoński pancernik Haruna. W przypadku tego pojazdu i innych nagród gracze muszą jedynie wypełniać misje i zdobywać punkty.

Strona internetowa zauważyła, że ​​do odblokowania pojazdu potrzeba mniej punktów. Ale ci, którzy chcą handlować kuponami pojazdów na rynku, będą potrzebować ulepszenia, które jest trochę trudniejsze do zdobycia. Powyższy film przedstawia wydarzenia wydarzenia, a lato kursu rozpoczyna się w poniedziałek 29 sierpnia.

Źródła: informacja prasowa, strona World of Tanks, World of Warcraft.Źródło : https://game-news24.com/2022/08/15/world-of-tanks-celebrates-its-12th-anniversary-and-war-thunder-celebrates-summertime/