World of Tanks świętuje 40. rocznicę GI JOE! – Komputery kapsułowe


Dziewczyna z okładki i baronowa przybywają, aby przejąć dowództwo nad bitwą

17 październikaten2022 — Legendarna linia zabawek GI JOE: Real American Hero wyznacza 40ten rocznica i World of Tanks z dumą dołącza do świętowania tego ważnego kamienia milowego. W 1982 roku GI JOE 334 figurki akcji pojawiły się na półkach z zabawkami, zapewniając nowe i pełne przygód wrażenia z zabawy, które przetrwały przez dziesięciolecia. World of Tanks upamiętnia ten kamień milowy dla serii GI JOE z nowymi stylami 3D, nowymi dowódcami, wydarzeniem internetowym o tematyce GI JOE oraz niesamowitymi retro naklejkami, emblematami i inskrypcjami dla każdej frakcji.

Nadchodzi, aby przejąć kontrolę nad polem bitwy; Kultowe postacie GI JOE Hasbro, Cover Girl i The Baroness (w mundurze Crimson Strike Force) jako dowódcy World of Tanks

. Obaj dowódcy są gotowi na każde wyzwanie, jakie może przynieść walka. Ale czym jest doświadczony dowódca bez równie potężnego pojazdu? Dostępne dla graczy będą dwa pojazdy GI JOE inspirowane stylami 3D: Cover Girl’s WOLVERINE i COBRA CAT

Edycja WoT GI JOE WOLVERINE jest przeznaczona dla czołgu Strv S1, edycja WoT CAT Baroness (Crimson Attack Tank) jest przeznaczona dla czołgu M54 Renegade.

Więcej przygód czeka na Ciebie z wymagającym wydarzeniem internetowym o tematyce GI JOE, w którym gracze mogą wykorzystać kody, aby otrzymać emblematy poświęcone 40. rocznicy GI JOE oraz kupony na zakup stylów marki GI JOE ze zniżką.

Z okazji tego specjalnego wydarzenia dostępne będą nowe naklejki i emblematy. Nagłówkiem elementów personalizacji jest pamiątkowy, spersonalizowany emblemat 40. rocznicy GI JOE. Czołgiści otrzymają również unikalne naklejki z legendarnym GI JOE WOLVERINE i COBRA CAT (Crimson Attack Tank), przedstawione w pełnej glorii retro ich oryginalnej grafice opakowania. Emblematy obejmują gwiazdę GI JOE i insygnia COBRA.

Wiedza to połowa sukcesu, więc odwiedź stronę World of Tanks, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty w grze z okazji 40. rocznicy GI JOE: https://worldoftanks.asia/en/gi-joe-cover-girl-vs-baroness-2022 /

###

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza oparta na drużynie, wieloosobowa gra akcji online poświęcona wojnie pancernej. Rzuć się w wir epickich bitew pancernych II wojny światowej z graczami z całego świata. Twój arsenał zawiera ponad 600 pojazdów opancerzonych z 11 krajów, szczegółowo opisanych z historyczną dokładnością.

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzany twórca i wydawca gier online z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Działając od 1998 roku, Wargaming stał się jednym z liderów branży gier z 17 biurami na całym świecie, w tym studiami w Chicago, Pradze, Szanghaju, Tokio, Wilnie i Belgradzie. Miliony graczy cieszą się tytułami Wargaming na wszystkich głównych platformach gier. Do naszych flagowych produktów należą darmowe hity World of Tanks, World of Warships i World of Tanks Blitz.

O Hasbro

Hasbro (NASDAQ: HAS) to globalna firma zajmująca się zabawą i rozrywką, której celem jest uczynienie świata lepszym miejscem dla wszystkich dzieci, fanów i rodzin. Hasbro zapewnia wciągające wrażenia marki dla odbiorców na całym świecie za pośrednictwem produktów konsumenckich, w tym zabawek i gier; rozrywka przez niezależne studio eOne; i gry, prowadzone przez zespół Wizards of the Coast, wielokrotnie nagradzanego twórcy gier planszowych i cyfrowych, najlepiej znanego z serii fantasy MAGIC: THE GATHERING i DUNGEONS & DRAGONS. W niezrównanym portfolio firmy, liczącym około 1500 marek, znajdują się MAGIC: THE GATHERING, NERF, MY LITTLE PONY, TRANSFORMERS, PLAY-DOH, MONOPOLY, BABY ALIVE, DUNGEONS & DRAGONS, POWER RANGERS, PEPPA PIG i PJ MASKS, a także wiodące marki partnerskie . Przez ostatnią dekadę firma Hasbro była konsekwentnie doceniana za swoją postawę obywatelską, w tym została uznana za jedną ze 100 najlepszych obywateli korporacyjnych przez 3BL Media i jedną z najbardziej etycznych firm na świecie przez Ethisphere Institute. Ważne aktualizacje biznesowe i dotyczące marki są rutynowo udostępniane w naszej witrynie relacji inwestorskich, w Newsroomie i kanałach społecznościowych (@Hasbro na Twitterze, Instagramie, Facebooku i LinkedIn).

© 2022 Hasbro, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6364e2aa77b24e67835f6d288f11363f&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2022%2F10%2Fworld-of-tanks-celebrates-40th-anniversary-of-g-i-joe%2F&c=11620975273769980577&mkt=fr-fr