„World Of Tanks” świętuje 12. rocznicę ze specjalnymi misjami, nagrodami, gratisami i nie tylko


Świat czołgów jest drużynową grą akcji online dla wielu graczy, poświęconą walce pancernej. Rzuć się w wir epickich bitew pancernych II wojny światowej z innymi stalowymi kowbojami z całego świata. Twój arsenał zawiera ponad 150 pojazdów opancerzonych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, szczegółowo odwzorowanych z historyczną dokładnością.

Dosiądź legendarnego czołgu Tygrys lub wybierz szybkiego i wściekłego radzieckiego T-34, ćwicz swoje umiejętności strzeleckie w amerykańskim 155 mm M40 Gun Motor Carriage lub wypróbuj eksperymentalne/prototypowe maszyny, takie jak monstrualny niemiecki czołg Maus. Gracz może mieć nieskończoną liczbę czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także członkowie załogi czołgu .

Chwyć okulary przeciwsłoneczne i spakuj ręcznik plażowy na lato, Świat czołgów organizuje wielkie 12. urodziny na plaży w zaciszu własnego domu! Do końca sierpnia Twój garaż stanie się miejscem, w którym będziesz mógł turbochłodzić.

Od 12 sierpnia do 22 sierpnia Świat czołgów świętuje swoją 12. rocznicę ze specjalnymi misjami bojowymi, różnymi nagrodami i rocznicowymi monetami, które można wymienić na cenne gadżety w grze i unikalne elementy personalizacji.

Każdy czołgista, który zaloguje się do gry w dowolnym dniu wydarzenia urodzinowego, od 12 do 22 sierpnia, otrzyma darmowy styl 2D „Tylko dwanaście”. Ponadto, gdy gracze zalogują się po raz pierwszy w dniu wydarzenia, otrzymają jeden dzień konta premium (łącznie do siedmiu dni konta premium).

Każda codzienna misja bojowa przyniesie 5 rocznicowych monet, które można wymienić na obligacje, rezerwy osobiste, członków załogi, dni konta premium, style, zabawne opcje personalizacji i inne cenne rzeczy w specjalnej sekcji sklepu w grze. W przypadku dużych misji oprócz głównych nagród otrzymasz 20 jubileuszowych monet.

Urij Kurjawji, Świat czołgów Dyrektor ds. publikacji mówi, że warto codziennie odwiedzać imprezę na plaży: „Uważaj na duże zniżki na możliwe do zbadania pojazdy, elementy do personalizacji, wyposażenie, materiały eksploatacyjne, konwersję wolnych PD i PD załogi i nie tylko. W niektóre dni spodziewajcie się mnożników x2, a nawet x5 PD za pierwsze zwycięstwo każdym pojazdem. World of Tanks z pewnością rozgrzeje wszystko tego lata!”

A dla drużyny, która nie przestaje dawać, gracze, którzy ukończą dowolne trzy codzienne misje bojowe, otrzymają Lago M/38, zupełnie nowy, szybkostrzelny szwedzki czołg premium III poziomu.

Świat czołgów jest dostępny na PS4, Xbox One i PC.

Więcej artykułów na temat Świat czołgówŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62f2b5bcd1064c39b7f974730f3f788b&url=https%3A%2F%2Fworthplaying.com%2Farticle%2F2022%2F8%2F9%2Fnews%2F133045-world-of-tanks-celebrates-12th-anniversary-with-special-missions-rewards-freebies-and-more%2F&c=2897130034496798891&mkt=fr-fr