World of Tanks spotyka Warhammer 40k w przepustce bojowej sezonu 8


World of Tanks przeniesie się z popularną serią Games Workshop, Warhammer 40k, w ramach przepustki bojowej sezonu VIII. Jeśli pomyślnie ukończysz wszystkie rozdziały Battle Pass, będziesz mógł odblokować trzech nowych dowódców z Warhammer 40K.

Świat czołgów Karnet bojowy sezonu 8 ma rozpocząć się na początku czerwca, a gracze będą walczyć na polach bitew zaczerpniętych z ponurego uniwersum Warhammer 40k, zapewniając egzotyczną zmianę lokalizacji dla tych, którzy są bardziej zaznajomieni z bardziej przyziemnymi lokacjami na których zwykle skupia się gra.

W przeszłości World of Tanks zorganizowało kilka crossoverów z takimi wydarzeniami jak GI Joe, WWE, a nawet wcześniejsze wydarzenie Warhammer 40K. Dobrze widzieć, jak powracają do serii i zastanawiasz się, co mogą zrobić w przyszłości – jako jedna z najlepszych gier czołgowych w okolicy, fajnie byłoby zobaczyć wiele wydarzeń powiązanych z innymi IP sci-fi i fantasy .

Trzej dowódcy Warhammer 40k, którzy pojawią się w ramach tej przepustki bojowej, to:

  • Volusad Thassius: porucznik w Drugiej Kompanii Ultramarines.
  • Dolgoth Sepk: Czempion Gwardii Śmierci.
  • Kroglin da Facegrinda: Mek złego klanu Sunz

Przepustka bojowa sezonu 8 trwa do sierpnia, dając graczom mnóstwo czasu na przebrnięcie przez rozdziały. Jeśli nie grałeś w grę od dłuższego czasu, może zainstalujesz ją ponownie i już teraz nadrobisz zaległości, aby być gotowym, gdy rozpocznie się nowy sezon.

Jeśli to wydarzenie zainspirowało was do wypróbowania World of Tanks po raz pierwszy, zajrzyjcie do naszego przewodnika po World of Tanks, aby łatwiej było wam stanąć na nogi. Równie dobrze warto zajrzeć do naszego poradnika, jak nie grać w World of Tanks, aby uniknąć popełniania typowych błędów, które często popełniają nowi gracze.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D761F2A8AEBB4C8896E1EC8343083923&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fworld-of-tanks%2Fwarhammer-40k-season-8-battle-pass&c=18314260481096770368&mkt=fr-fr