World of Tanks rozpoczyna wydarzenie Terminator 2 z nowym czołgiem, kampanią i kosmetykami


Mieliśmy Arnolda Schwarzeneggera na Boże Narodzenie, ale teraz Terminatorzy gościli w World of Tanks przez cały styczeń.

Terminator 2: Dzień sądu to jeden z najbardziej uwielbianych thrillerów akcji science-fiction wszechczasów, który od dzisiaj pojawia się w World of Tanks. W grze właśnie uruchomiono ograniczone czasowo wydarzenie skupione wokół Terminatora 2, które obejmuje nowy czołg, kampanię składającą się z 50 misji, elementy kosmetyczne, w tym naklejki, nowych dowódców z unikalnymi kwestiami głosowymi i nie tylko.

Wargaming.net ogłosił rozpoczęcie ograniczonego czasowo wydarzenia Terminator 2 w World of Tanks w komunikacie prasowym i filmie na YouTube 12 stycznia 2023 r. Od 12 do 26 stycznia gracze będą mogli wziąć udział w wydarzeniu. Zaczyna się od nowej przepustki bojowej, która zawiera specjalny czołg T-832. Wspomniany czołg to maszyna z motywem Terminatora, o której mówi się, że została wykuta z tej samej stopionej kadzi, z której zniszczono T-800 i T-1000. Gracze będą mogli zdobyć ten czołg wraz z nowymi oznaczeniami, napisami i innymi elementami kosmetycznymi w nowej kampanii obejmującej 50 misji. Możesz także wziąć udział w kampanii, niezależnie od tego, czy kupisz przepustkę bojową, czy nie.

Czołg T-832 Terminator w World of Tanks
T-832 jest nagrodą w wydarzeniu Terminator 2: Dzień sądu w World of Tanks i zawiera kultowe elementy Terminatora.
źródło: wargaming

Więcej zabawy to funkcje podczas całego wydarzenia. Oprócz czołgu T-832 gracze mogą zmieniać jego możliwości i różne interakcje z nim, wprowadzając czterech nowych dowódców z serii Terminator, w tym Sarah Connor, John Connor, T-800 i T-1000. Każdy dowódca nie tylko wnosi swój niepowtarzalny talent, ale zawiera także kultowe kwestie głosowe z Terminatora 2.

Niedawno zakończyliśmy wydarzenie świąteczne w World of Tanks, w którym wzięli udział Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich. Wygląda na to, że po rozpoczęciu tego najnowszego wydarzenia „hasta la vistas” będzie kontynuowane w nowym roku. Śledźcie dalsze wiadomości z World of Tanks tutaj, w Shacknews.

Starszy redaktor wiadomości

TJ Denzer to gracz i pisarz z pasją do gier, która zdominowała całe życie. Do listy Shacknews trafił pod koniec 2019 roku i od tego czasu został starszym redaktorem wiadomości. Pomiędzy relacjami z wiadomościami pomaga także w projektach związanych z transmisją na żywo, takich jak niezależne gry Indie-licious, Shacknews Stimulus Games i Shacknews Dump. Możesz się z nim skontaktować pod adresem tj.denzer@shacknews.com, a także znaleźć go na Twitterze @JohnnyChugs.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c252f870ae412f82edb70463b437a9&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F133673%2Fworld-of-tanks-terminator-2-t2-event&c=17667501392259810464&mkt=fr-fr