World of Tanks przedstawia nowe wydarzenie w grze, Waffentrager: Legacy


Lesta Games wprowadziło ograniczone czasowo wydarzenie In-Game der Waffentrager: Legacy, które było odpowiedzialne za obsługę i wsparcie projektów World of Tanks od kwietnia 2022 roku w Rosji i na Białorusi.

W ramach jego panowania siły sojuszu mają wystąpić przeciwko potężnej machinie von Kriegera. Wydarzenie zakończy się 10 października.

Gracz czeka na powrót ukochanego Waffentragera. W wydarzeniu biorą udział dwie drużyny opozycji: potężny Blitztrager auf 110 i odważny międzynarodowy oddział sześciu pojazdów. Aby jednak ukończyć postęp, gracze będą musieli walczyć zarówno po stronie Ogarów, jak i Ermelindy.

Każdy oddział Hounds ma swój własny cel i umiejętności. Radziecki Ruch Oporu to uniwersalny, wielozadaniowy czołg o przeciętnych parametrach; Francuskie Foudre szybkie, ale słabo chronione pojazdy z magazynkiem ładującym; a amerykański Thunderbolt to solidny puntal szturmowy, jest wolny, ale ma też przyzwoity pancerz. Gracze, którzy grają jako Ogary, muszą usunąć tarczę Blitztragers i ją zniszczyć.

Aby wziąć udział w bitwie na Blitztragerze, musisz mieć klucz. Można ją zdobyć na wiele sposobów – wykonując misje bojowe, jako nagrodę za ukończenie postępów oraz oferując dodatkową paczkę artykułów spożywczych.

Granie Blitztragerem na E110 to ciągła równowaga między zestrzeleniem grupy błotniaków, które oddaliły się od grupy czołgów, a opieką nad wrogiem. Ci, którzy sprawili, że Waffentrager stanął w ten sam sposób, powinni przeprosić za szkody wyrządzone przez wojsko.

Na imprezie będzie Waffentrager. Starsi gracze mogą używać legendarnego Waffentragera auf E 100 przez 5 bitew. Oznacza to, że możesz utrzymać grę w ruchu. Oprócz korzyści, gracze mogą otrzymać nagrody, takie jak unikalne polecenie głosowe i nowe obligacje, niezrównane jednostki o dużym potencjale, a także dodatkowe punkty bonusowe.

Więcej informacji na temat gry Waffentrager: Legacy można znaleźć pod linkiem.

Zobacz też: Twórca Dishonored ma dołączyć do Xbox Series, zanim stworzył Redfall na PS3 i Xbox Series X|S.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/27/world-of-tanks-presents-a-new-game-event-waffentrager-legacy/