World of Tanks PC wprowadza zupełnie nową zawartość i największą aktualizację techniczną 2022 roku – komputery kapsułowe


World of Tanks na PC wprowadza zupełnie nową zawartość i największe usprawnienia technicznedz dnia 2022

Nowe włoskie czołgi, mapy, ulepszenia techniczne i wizualne, zmiany w matchmakingu

31 sierpniast2022 – World of Tanks PC wydaje największą zawartość i aktualizację techniczną roku! Z garażu wyjeżdża nowa mapa, znaczące zmiany w dobieraniu graczy, zbalansowane pojazdy, a dzięki zachowanym planom i zarchiwizowanym materiałom, duży konwój nowych włoskich czołgów, który dostarczy nową zawartość milionom graczy na całym świecie.

Uriy Kuryavyi, dyrektor wydawniczy World of Tanks na PC mówi, że aktualizacja 1.18 jest wyjątkowa i kompleksowa.

„Jestem dumny z ciężkiej pracy ogromnego międzynarodowego zespołu programistów, którzy pracowali nad tą ogromną aktualizacją. Zaktualizowaliśmy wydajność wielu pojazdów, ulepszyliśmy dużą pulę lokalizacji bitew losowych i wprowadziliśmy ważne zmiany w matchmakingu dla lekkich pojazdów i dział samobieżnych – powiedział Uriy.

Nowy dodatek włoskich niszczycieli czołgów składa się z sześciu możliwych do zbadania pojazdów, od poziomu V do poziomu X. Wszystkie czołgi będą miały mocny przedni pancerz, doskonałe kąty opuszczenia działa, a począwszy od poziomu VII – klasyczny automat ładujący z niezwykłą implementacją, jako unikalna rozgrywka funkcja.

Należą do nich Semovente M41; Semovente M43 Bassoto; Semovente Controcarro mod. 1956 (począwszy od tego niszczyciela czołgów gałąź zaczyna nabierać swoich głównych cech); mod Controcarro. 67 (ucieleśnia wszystkie najlepsze cechy włoskich niszczycieli czołgów); Controcarro 1 Mk (niezwykle niebezpieczny przeciwnik w walce na bliskim i średnim dystansie); oraz Controcarro 3 Minotauro (klejnot w koronie nowej linii).

„Prawie wszystkie te nowe pojazdy istniały tylko jako niekompletny projekt konstrukcyjny, a tylko kilka z nich było fizycznie wbudowanych w metal. Ale dzięki zachowanym planom i materiałom archiwalnym przenieśliśmy te zapomniane koncepcje na wyższy poziom i odtworzyliśmy maszyny w grze tak, jakby mogły istnieć w prawdziwym życiu” – powiedział Uriy.

W Bitwach losowych: Posterunek debiutuje również nowa mapa. Jest to malownicza letnia mapa, która łączy otwarte tereny zielone, ruiny miasta i okopy oraz imponującą fortecę z własną placówką. Wszystkie te elementy sprawiają, że lokacja jest zróżnicowana zarówno wizualnie, jak i pod względem rozgrywki.

Dowódcy czołgów z zadowoleniem przyjmą ważne zmiany w matchmakingu. Wprowadzane są nowe zasady równoważenia czołgów lekkich i kołowych oraz liczby dział samobieżnych na drużynę. System losujący będzie teraz zawsze starał się dopasować czołgi lekkie/kołowe, tak aby obie drużyny miały identyczną liczbę pojazdów z limitem nie większym niż jeden w plutonie od poziomu VII wzwyż. Jeśli chodzi o liczbę dział samobieżnych, gracze wezmą udział w bitwie z 0-2 działami samobieżnymi na drużynę.

Wraz z aktualizacją 1.18 gracze ucieszą się z nowych zmian wizualnych, które skalują się w zależności od możliwości komputerów PC. Zapewnia to, że tory pojazdów zaczynają wyglądać jeszcze bardziej realistycznie. Teraz gąsienice pojazdów w grze rozwijają się prawidłowo po uderzeniu, odlatują i pozostają na ziemi, jeśli pojazd zostanie trafiony podczas poruszania się z dużą prędkością.

###

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza oparta na drużynie, wieloosobowa gra akcji online poświęcona wojnie czołgów. Rzuć się w wir epickich bitew pancernych II wojny światowej z graczami z całego świata. Twój arsenał zawiera ponad 600 pojazdów opancerzonych z 11 krajów, szczegółowo opisanych z historyczną dokładnością.

Oficjalna strona internetowa: worldoftanks.asia

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzany twórca i wydawca gier online z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Działając od 1998 roku, Wargaming stał się jednym z liderów branży gier z 17 biurami na całym świecie, w tym studiami w Chicago, Pradze, Szanghaju, Tokio, Wilnie i Belgradzie. Miliony graczy cieszą się tytułami Wargaming na wszystkich głównych platformach gier. Do naszych flagowych produktów należą darmowe hity World of Tanks, World of Warships i World of Tanks Blitz.



Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630fa1a9945b4508adfd9d38eff3eaaa&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2022%2F09%2Fworld-of-tanks-pc-rolls-out-brand-new-content-and-biggest-technical-update-of-2022%2F&c=7751754384902856421&mkt=fr-fr