World of Tanks otrzymuje największą aktualizację 2022


World of Tanks wydało zupełnie nową aktualizację dla graczy na PC, która zawiera „zupełnie nową zawartość i największą aktualizację techniczną 2022 roku”.

Aktualizacja 1.18 zawiera nową mapę, znaczące zmiany w dobieraniu graczy, zbalansowane pojazdy, a dzięki zachowanym schematom i materiałom archiwalnym, duży konwój nowych włoskich czołgów, aby dostarczyć nową zawartość milionom graczy na całym świecie.

Uriy Kuryavyi, dyrektor wydawniczy World of Tanks na PC uważa, że ​​aktualizacja 1.18 jest wyjątkowa i kompleksowa, mówiąc: „Jestem dumny z ciężkiej pracy ogromnego międzynarodowego zespołu programistów, którzy pracowali nad tą ogromną aktualizacją. Zaktualizowaliśmy wydajność wielu pojazdów, ulepszyliśmy dużą pulę lokalizacji w bitwach losowych i wprowadziliśmy ważne zmiany w matchmakingu dla lekkich pojazdów i dział samobieżnych”.

Kuryavyi dodał: „Prawie wszystkie te nowe pojazdy istniały tylko jako niekompletny projekt projektowy, a tylko kilka z nich było fizycznie wbudowanych w metal. Ale dzięki zachowanym planom i materiałom archiwalnym przenieśliśmy te zapomniane koncepcje na wyższy poziom i odtworzyliśmy maszyny w grze tak, jakby mogły istnieć w prawdziwym życiu”.

Nowy dodatek włoskich niszczycieli czołgów składa się z sześciu możliwych do zbadania pojazdów, od poziomu V do poziomu X. Wszystkie czołgi będą miały mocny przedni pancerz, doskonałe kąty opuszczenia lufy, a począwszy od poziomu VII – klasyczny automat ładujący z niezwykłą implementacją, jako unikalna rozgrywka funkcja. Należą do nich Semovente M41; Semovente M43 Bassoto; mod. Semovente Controcarro. 1956 (począwszy od tego niszczyciela czołgów gałąź zaczyna nabierać swoich głównych cech); mod Controcarro. 67 (ucieleśnia wszystkie najlepsze cechy włoskich niszczycieli czołgów); Controcarro 1 Mk (niezwykle niebezpieczny przeciwnik w walce na bliskim i średnim dystansie); oraz Controcarro 3 Minotauro (klejnot w koronie nowej linii).

Nowa mapa nazywa się Outpost. Jest to malownicza letnia mapa, która łączy otwarte tereny zielone, ruiny miasta i okopy oraz imponującą fortecę z własną placówką. Wszystkie te elementy sprawiają, że lokacja jest zróżnicowana zarówno wizualnie, jak i pod względem rozgrywki.

Dowódcy czołgów z zadowoleniem przyjmą ważne zmiany w matchmakingu. Wprowadzane są nowe zasady równoważenia czołgów lekkich i kołowych oraz liczby dział samobieżnych na drużynę. System losujący będzie teraz zawsze starał się dopasować czołgi lekkie/kołowe, tak aby obie drużyny miały identyczną liczbę pojazdów z limitem nie większym niż jeden w plutonie od poziomu VII wzwyż. Jeśli chodzi o liczbę dział samobieżnych, gracze wezmą udział w bitwie z 0-2 działami samobieżnymi na drużynę.

Wraz z aktualizacją 1.18 gracze ucieszą się z nowych zmian wizualnych, które skalują się w zależności od możliwości komputerów PC. Zapewnia to, że tory pojazdów zaczynają wyglądać jeszcze bardziej realistycznie. Teraz gąsienice pojazdów w grze rozwijają się prawidłowo po uderzeniu, odlatują i pozostają na ziemi, jeśli pojazd zostanie trafiony podczas poruszania się z dużą prędkością.

Lubiłem to? Poświęć chwilę, aby wesprzeć GodisaGeek.com na Patreon!

Źródło : https://www.godisageek.com/2022/08/world-of-tanks-gets-biggest-update-of-2022/