World of Tanks otrzyma jutro nowy sezonowy tryb rywalizacji z unikalną mechaniką rozgrywki i nagrodami


Wargaming wprowadza jutro nowy tryb rozgrywki o nazwie „Szturm” w World of Tanks w ramach premiery „Sezonu Gryfa”, która potrwa do 21 listopada. Szturm to format 7×7, który ogranicza graczy do pojazdów X poziomu, a nawet pole gry” i zawiera nową mechanikę rozgrywki oraz dwie linie unikalnych nagród.

O 9:00 czasu wschodniego fani mogą wskoczyć do trybu Szturm podczas ograniczonego czasowo Sezonu Gryfa. Według twórców wszystkie zmiany w trybie Onslaught jeszcze bardziej zwiększą jego „konkurencyjność”, dopasowując zarówno sojuszników, jak i przeciwników do drużyn w oparciu o system rankingowy trybu. Podczas rutynowego odliczania przed bitwą gracze mogą wybierać w lobby różne pojazdy X poziomu lub wymieniać wyposażenie, pociski i materiały eksploatacyjne.

Atak

Bez względu na to, który pojazd wybiorą gracze, wszystkie będą miały role bojowe zaprojektowane z unikalną umiejętnością roli z trzema poziomami naładowania, których gracze mogą „wykorzystać do opracowywania strategii i ulepszania podczas bitwy”. Ponadto Szturm będzie miał drużyny dwuosobowe zamiast trzyosobowych plutonów i oferuje sposoby na stworzenie zespołu siedmiu dowódców.

Nową mechaniką rozgrywki wprowadzoną do trybu jest kultowa „Mgła wojny”, której celem jest uczynienie bitew nieprzewidywalnymi poprzez osłanianie sił wroga, dopóki nie zostaną zauważone. Na początku bitwy drużyny nie będą wiedzieć nic o lokalizacjach wroga, typach pojazdów i modelach. Do tego dochodzą dwie linie nagród. Jedna linia ma progresywne style 2D, elementy nieśmiertelnika i więcej w zależności od rangi gracza. Druga daje tradycyjne, ale cenne przedmioty, takie jak obligacje i elementy wyposażenia, w zależności od liczby zwycięstw zdobytych przez graczy.

Możesz dowiedzieć się więcej o uruchomieniu trybu gry na stronie World of Tanks!

Anthony Jones

Anthony Jones, Edytor wiadomości
Anthony Jones jest dziennikarzem gamingowym i dzieckiem późnych lat 90., zakochanym w grach retro i ewolucji współczesnego świata gier. Rozpoczął w Mega Visions jako reporter wiadomości o najnowszych ogłoszeniach, plotkach i projektach stworzonych przez fanów. FFXIV ma swoje serce na scenie MMORPG, ale zawsze jest podekscytowany analizą i stratą godzin na ambitne i niejednoznaczne gry MMO, które śledzą gracze.

W tym tygodniu w Bungie zapowiadamy zmianę uzbrojenia zmodyfikowaną przez Deepsight, powrót arcymistrzowskich nocnych szturmów i

Gaijin Entertainment ogłasza wymianę silnika na Crossout

Zagubiona Ark będzie miała drugą rundę łączenia serwerów w przyszłym tygodniu, dodaje specjalną ścieżkę nagród za logowanie

Wydarzenie Night Revels w Dungeons & Dragons Online już trwa

Lionheart Studios ujawnia trzy nowe projekty, a jeden to gra MMORPG

Overwatch 2 jest już dostępny i wreszcie dostępny za darmo dzisiaj, 4 październikaŹródło : https://www.mmobomb.com/news/world-of-tanks-will-get-new-seasonal-competitive-game-mode-unique-gameplay-mechanics-rewards-tomorrow