„World of Tanks” nowa kampania D-Day! Graj teraz.

Dla wszystkich osób, które kiedykolwiek widziały zdjęcia inwazji w Normandii, jeden pojazd jest wyraźnie nieobecny na większości z nich: czołgi. Na plażach Normandii, 6 czerwca 1944 roku, wylądowało bardzo niewielu czołgów, jednak nie było to spowodowane decyzją o ich wstrzymaniu. W rzeczywistości, dziesiątki czołgów miały wylądować na plażach, ale spotkały je tragiczne skutki. 29 amerykańskich amfibijskich czołgów „Donald Duck” próbowało wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich zostało straconych przez burzliwe morze.

Kampania inspirowana D-Day w grze World of Tanks

Jednak teraz uwielbiana gra online wieloosobowa „World of Tanks” ma nową kampanię, inspirowaną D-Day, która trwa do 4 lipca i wrzuca graczy do alternatywnej historii Operacji Overlordu. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów straconych podczas rzeczywistej inwazji, ale tak się czuje, gdy lądujesz na mocno spornym, silnie zaminowanym polu bitwy plaży Omaha pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii. (Spoiler: Bunkry nadbrzeżne wykańczają twojego dowódcę zaraz po wylądowaniu i pozostajesz z kilkoma innymi czołgami, unikając ognia, omijając pola minowe i próbując zniszczyć bunkry. Na szczęście dla ciebie, na pomoc przybywa Marynarka Wojenna, a twoje siły walczą się w górę klifów i dalej.)

Czołganie się przez bitwę w grze World of Tanks

Bunkry nadbrzeżne i niemieckie pantery atakują, gdy docierasz do wewnątrz kraju. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami zbyt agresywna, dlatego priorytetem jest znalezienie schronienia i maskowania się, zamiast trzymać się swoich kolegów z czołgów. Brytyjskie Spitfire’y wkraczają, aby pomóc czołgom wezwać ogień, hołd dla prawdziwej historii bitwy, w której sojusznicy odkryli, jak pomóc sobie nawzajem w usuwaniu niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej momentów zajęcia różnymi rodzajami wojsk w przyszłych rozdziałach. Te siły morskie i powietrzne używają sztucznej inteligencji do kierowania swoimi ruchami, a w pierwszym rozdziale radzą sobie świetnie.

Jeśli jesteś regularnym graczem 'World of Tanks’, są 3 pojazdy premium do zdobycia dla tych, którzy przejdą przez nowy przepustkę bojową: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które są przedstawione w historii. Dwa planowane rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, będą kontynuacją tej oferty D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord. Historia w grze jest dość luźna, skupiając się znacznie bardziej na czołgach niż na rzeczywistej walce. To sprawia, że gry są bardzo ekscytujące, a dynamiczne walki i wykorzystanie słabych miejsc dają dobrą podstawę na to, jak rzeczywiste bitwy pancerna działały podczas II wojny światowej. Warto zrobić cały samouczek gry i samouczek historii Operacji Overlord, aby zobaczyć, jak chronić swoje słabe punkty i wykorzystywać słabe punkty innych.

Samouczek jest bardzo przyjemny i ekscytujący, pełen informacji, które nowi lub powracający gracze uważają za niezbędne. Obecni gracze 'World of Tanks’ prawdopodobnie mogą go pominąć. W większości przerwy od historii nie powinny przeszkadzać większości graczy, chociaż czujemy potrzebę podkreślenia, że załoga USS Frankford, która cię wspiera w tym pierwszym rozdziale, była znacznie odważniejsza i odwrotna w rzeczywistości niż w grze.

Wsparcie marynarki w grze World of Tanks

USS Frankford i inne okręty marynarki zapewniają poważne wsparcie ogniowe z dala od gracza, ale mimo to musisz stoczyć walki w zwarciu z innymi czołgami, aby zwyciężyć. Wargaming.net, deweloper i wydawca „World of Tanks”, oferuje również wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń, aby uczcić 80. rocznicę D-Day, a spodziewane są one bliskie realnej historii tego dnia. Więc walcz z chorobą morską, wchodź do 63 000 funtów stali i przemieszczaj się po francuskich piaskach, klifach i farmach. To 700 mil od Normandii do Berlina, a każdy chce zakończyć wojnę do Bożego Narodzenia. Bądź na bieżąco z najlepszymi w rozrywce militarnej, czy szukasz aktualności i rozrywki.

Źródło : www.bing.com