World of Tanks: Najnowsza kampania inspirowana D-Day – przygotuj się na bitwę!

Nowy event w grze „World of Tanks” jest inspirowany dniem D-DAY

Maszyna dobrej zmiany

Niemożliwe jest obejrzenie zdjęć inwazji na D-Day i nie zauważyć, że na plażach Normandii brakuje czołgów. W rzeczywistości jednak, planowano desant dziesiątek czołgów na plaże, ale spotkały je tragiczne konsekwencje. 29 amerykańskich amfibii „Donald Duck” próbowały wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich zostało straconych w groznych falach.

D-Day w grze

Popularna gra wieloosobowa „World of Tanks” posiada nową kampanię inspirowaną dniem D-DAY, trwającą do 4 lipca. Gra nie mówi, że jesteś jednym z tych 27 czołgów straconych podczas inwazji, ale taki odcinek jest dostępny podczas lądowania na intensywnie ostrzeliwanej przez wroga plaży Omaha.

Bunkry nadmorskie i niemieckie czołgi atakują, gdy udajesz się w głąb lądu. Silna sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników bywa czasami zbyt agresywna, dlatego ważne jest, aby skupić się na osłonie. Brytyjskie Spitfire’e wspomagają czołgi w wezwaniu ognia, nawiązując do prawdziwej historii bitwy.

Premiowe pojazdy

Gracze regularnie grający w „World of Tanks” mogą zdobyć 3 premiowe pojazdy, grając w nową kampanię: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które są głównymi bohaterami historii. Kolejne rozdziały zainspirowane są operacją Overlord, z luźną adaptacją historii.

Porady i dobrze zaprojektowane scenariusze w grze pozwalają na lepsze zrozumienie taktyki wojskowej. Warto przeczytać poradnik, aby lepiej chronić swoje słabe punkty i wykorzystać te przeciwników.

Źródło : www.bing.com