World of Tanks Modern Armor świętuje 10 lat!

Świętuj z nami 10 lat gry World of Tanks Modern Armor!

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, dumnie obchodzi 10. rocznicę przebojowej gry konsolowej World of Tanks Modern Armor. W 2014 roku World of Tanks: Xbox 360 Edition zadebiutowało na konsoli Xbox jako jedna z pierwszych gier typu free-to-play na Xbox 360. Ekspansja na rynek konsolowy kontynuowała się, gdy gra stała się dostępna na PlayStation w 2016 roku. Przez ostatnią dekadę gra stale ewoluowała, a jej najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Pod obecną nazwą World of Tanks Modern Armor oferuje ponad 1000 czołgów, prezentując pojazdy i technologię z okresu II wojny światowej i zimnej wojny.

Nowe zawartości i nagrody na 10. rocznicę!

Świętowanie 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor będzie trwać przez cały 2024 rok! Uroczystości rozpoczęły się 6 lutego, kiedy to pojawiły się nowe Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w Anniversary: Big X Community Op, co może skutkować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody z okazji 10-lecia będą dostępne od 13 lutego, włącznie z wyposażeniem do garażu oraz – tylko dla weteranów – darmowym lub mocno przecenionym czołgiem Tier X MBT-B.

Świętowania gry obejmują także możliwość zdobycia miesięcznych nagród 10-lecia związanych z wydarzeniami tematycznymi. Dostępne za pośrednictwem ekskluzywnej witryny towarzyszącej Celebrations, rok wyzwań kulminuje w ostatecznej nagrodzie w postaci dwóch nieujawnionych jeszcze pojazdów Premium: czołgu z okresu II wojny światowej i czołgu zimnej wojny.

Nowe czołgi i emocjonujące wydarzenia w grze!

World of Tanks Modern Armor wprowadzi w tym roku nowe czołgi do zdobycia i ulepszenia. Obejmuje to nową linię Tech Tree z niemieckimi lekkimi czołgami i niszczycielami czołgów do trybu zimnej wojny, rozpoczynając od lutego, a także nową linię Tech Tree z okresu II wojny światowej, która pojawi się tej wiosny.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy dodajemy nowe czołgi do gry” – powiedział główny projektant Brenden McCormack. „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie i odwdzięczenie się naszej grze niż dodanie więcej darmowej zawartości do zdobycia przez graczy”.

Przez cały rok gracze mogą również spodziewać się serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines i powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Szczegółowe informacje o uroczystościach związanych z 10. rocznicą gry znajdziesz pod niniejszym linkiem: http://console.worldoftanks.com.

Źródło : www.bing.com