World of Tanks Modern Armor, jedna z pierwszych gier free-to-play na konsolach, kończy 10 lat

Wargaming świętuje 10. rocznicę gry World of Tanks Modern Armor

Wargaming, nagradzany deweloper i wydawca gier online, z dumą świętuje 10. rocznicę przebojowej gry konsolowej World of Tanks Modern Armor. Gra zadebiutowała na konsoli Xbox w 2014 roku jako jedna z pierwszych darmowych gier na Xbox 360. Ekspansja na konsole trwała, a w 2016 roku gra stała się dostępna na PlayStation. Przez ostatnią dekadę gra ciągle ewoluowała, a najnowsza wersja, World of Tanks Modern Armor, pojawiła się w 2021 roku. Obecnie oferuje ona ponad 1000 czołgów z okresów II wojny światowej i zimnej wojny.

10-latki World of Tanks Modern Armor!

Warto dodać, że feta z okazji 10. rocznicy World of Tanks Modern Armor potrwa aż do 2024 roku! Zaczęła się 6 lutego, kiedy to pojawiły się nowe Celebration War Chests, a wszyscy gracze zostali zaproszeni do udziału w urodzinowej akcji: Big X Community Op, która może zaowocować zdobyciem dwóch darmowych czołgów: nowego Lago M38 i klasycznego T-34-88. Dodatkowe nagrody związane z 10. rocznicą dostępne będą od 13 lutego, w tym Garage Gear oraz – tylko dla weteranów – darmowy lub silnie przeceniony czołg Tier X MBT-B.

Gracze będą także mieli możliwość zdobycia cotygodniowych nagród związanych z 10. rocznicą w specjalnych wydarzeniach tematycznych. Cała seria wyzwań zakończy się ostateczną nagrodą w postaci dwóch jeszcze nieujawnionych premium pojazdów: czołgu z II wojny światowej i czołgu zimnej wojny.

Nowe czołgi i wydarzenia w 2021 roku

W tym roku World of Tanks Modern Armor wprowadzi nowe czołgi dla graczy do zdobycia i ulepszania. To obejmuje nową linię drzewa technologicznego z niemieckimi czołgami lekkimi i niszczycielami czołgów do trybu zimnej wojny od lutego, a także nową linię drzewa technologicznego z okresu II wojny światowej na wiosnę.

„Nasi gracze uwielbiają, gdy do gry dodawane są nowe czołgi”, powiedział główny projektant Brenden McCormack. „Nie ma lepszego sposobu na ich świętowanie niż dodając więcej darmowej zawartości do zdobycia dla graczy.”

Przez cały rok gracze mogą również oczekiwać serii ekscytujących wydarzeń w grze, w tym Dream Machines oraz powrót popularnych aktywności, takich jak Golden Week Challenge, Tankfest i wiele innych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat 10. rocznicowych obchodów i aktywności, śledź link tutaj: http://console.worldoftanks.com

Źródło : www.bing.com