World of Tanks — Jak uzyskać dostęp do ukrytego trybu nowego gracza


Wyjaśnienie trybu ukrytego nowego gracza oraz tego, czego można się spodziewać w tym okresie i po jego zakończeniu.

Przegląd

Pozdrowienia, Dowódcy.

Ponieważ wielu z was jest długoletnimi graczami, być może nie wiecie o tajnym trybie nowego gracza, który gra oferuje nowym graczom. W rzeczywistości tryb jest tak ukryty, że nawet nowym graczom nie mówi, że są w chronionym trybie dla nowego gracza.

Co to jest?

Tryb nowego gracza to tryb dla graczy, którzy uruchomili grę po raz pierwszy lub utworzyli nowe konto.

Jak działają bitwy?

Mecze to bitwy 9 na 9 z tylko jednym lub dwoma graczami na drużynę, reszta to boty. W momentach małej liczby graczy możesz być JEDYNYM graczem w meczu.

Jak długo to trwa?

Nieznany. Ponieważ jest to tajny tryb, o którym twórcy nie chcą, abyś był świadomy, próg tego, co cię z niego wyrzuca, jest niejasny. Może to być określona liczba bitew lub zwycięstw lub określony czas od utworzenia konta.

Co się dzieje, gdy się kończy?

Jeśli jesteś nowym graczem, a nie starym graczem korzystającym z nowego konta, zostaniesz natychmiast zatrzymany przed dalszymi postępami w grze bez wydawania pieniędzy. Przechodzisz od rozgrywania co najwyżej dwóch graczy bez ludzi w bitwach 9 na 9 do bitew 15 na 15 z wyjątkowo słabą mechaniką dobierania graczy.

W tym momencie prawdopodobnie będziesz na poziomie 2-4, a w piekle dobierania graczy w WoT spotkasz następujące osoby.

  • Jedna drużyna będzie miała wszystkie czołgi lekkie, a druga wszystkie czołgi ciężkie. Oznacza to, że jedna drużyna ma większą pulę zdrowia i większą siłę ognia niż druga drużyna.
  • Gracze, którzy umieścili w trybie rankingowym. Ranking jest odblokowywany tylko po osiągnięciu czołgów 10 poziomu. Oznacza to, że gracze z wyższych poziomów schodzą na niższe poziomy i wybierają nowych graczy dla zabawy.
  • Brak/niesamowicie wolny postęp.
  • Brak opcji powrotu do formatu bitew botów, który wcześniej Ci odpowiadał. Celowo zalogowałem się na serwer, który miał tylko 200 osób online, użyłem czołgu 1. poziomu, a kolejka przekroczyła limit czasu, zamiast dać mi bitwę z botem.

Ten przewodnik po World of Tanks został napisany przez Niliu. Możesz odwiedzić oryginalną publikację z tego linku. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego przewodnika, skontaktuj się z nami tutaj.Źródło : https://www.gamenguides.com/world-of-tanks-how-to-access-the-hidden-new-player-mode