Wargaming i Warhammer 40K – Świętuj na Skulls Festival!

Wargaming świętuje crossover z Warhammerem 40K na Skulls Festival

Wargaming to producent popularnych gier wideo, takich jak Świat czołgów, Świat samolotów i Świat okrętów wojennych. Teraz, aby uczcić Warhammer Skulls 2023, Wargaming zdecydował się wprowadzić do swoich gier zawartość inspirowaną Warhammerem 40K.

Świat czołgów na PC

Gracze korzystający z platformy Steam mogą otrzymać dostęp do wielu specjalnych treści Warhammera. W ofercie znajduje się darmowe DLC z zupełnie nowym stylem 2D oraz 60% zniżki na specjalny zestaw zawierający ciężki czołg premium VI poziomu KV-2 (R) ze stylem 3D „Rognarok”. Ponadto, gracze mogą kupić zestawy z personalizacją Warhammera 40 000 i korzystać z pakietu Wings of Wrath, który zawiera ekskluzywnego dowódcę oraz inne ulepszenia.

World of Tanks: Nowoczesna zbroja

Gracze mogą cieszyć się pięcioma nowymi pojazdami premium inspirowanymi uniwersum Warhammera 40K, dwoma nowymi w pełni udźwiękowionymi dowódcami bohaterów 3D oraz sześcioma nowymi standardowymi dowódcami 2D. W sklepach PlayStation i Xbox dostępny jest pakiet startowy, który zawiera emblematy Warhammera 40 000 i inne ulepszenia dla gracza. Gracze z subskrypcją Xbox Game Pass mogą skorzystać z dwóch nowych dowódców 2D Standard oraz specjalnych pakietów wyprzedażowych oferujących zniżki do 20%.

World of Tanks: Blitz

Gracze mogą korzystać z do 80% zniżki na cztery różne zestawy o wartości 40 000, które zawierają czołgi Vindicator Ultramarines i Predator Ultramarines, a także tematyczne awatary oraz pakiet DLC z nowym tłem profilu dla graczy Steam.

Świat okrętów wojennych i World of Warships: Legendy

Gracze mogą zdobyć darmowy pakiet, który oferuje wypożyczenie na siedem dni pancernika premium VIII poziomu Ignis Purgatio oraz zestawu kamuflaży. Dostępne są również dwa specjalne zestawy za 25% zniżki, w tym dwóch wyjątkowych dowódców Warhammera 40 000 w każdym pakiecie. Zawartość z Grotmazem Sprytem, Rozbijaczem Statku, Ragnarokiem i jego dowódcą Arthasem Roqtharem Zimnym pojawi się w zbrojowni wraz z całą zawartością utworzoną w różnych pakietach z kontenerami premium, dowódcami i okrętami.

Wszystkie oferty są dostępne tylko przez ograniczony czas, więc warto działać szybko!

„Twój wróg jest dobrze wyposażony, dobrze wyszkolony, zaprawiony w bojach. Wierzy, że jego bogowie są po jego stronie. Niech wierzy w co chce. Mamy czołgi na swoim”. – Pułkownik Joachim Pfeiff, 14 Pułk Pancerny Krieg, Warhammer 40K

Źródło: www.belloflostsouls.net