World of Tanks Holiday Ops 2023: Wywiad z Millą Jovovich


za to Operacje świąteczne ten sezon Świat czołgów udało się dokonać świątecznego cudu: jednego z największych zespołów w Hollywood. Wargaming udało się zwerbować nikogo innego jak Arnolda Schwarzeneggera na swoje ostatnie wydarzenie specjalne, a tym razem słynna gwiazda filmowa Milla Jovovich jest również na przejażdżce.

Kampania rozpoczęła się od tzw Świat czołgów ambasadorowie pojawiający się w zabawnym filmie, w którym ratują wakacje dla Arthura i jego syna Mikeya. To pierwszy raz, kiedy dwie hollywoodzkie gwiazdy współpracowały ze sobą.

Oprócz zabawnych zwiastunów, zarówno Jovovich, jak i Schwarzenegger pojawiają się również jako postacie w rzeczywistej grze, oferując graczom unikalne zadania, nagrody i slogany.

Kotaku Australia miała niedawno okazję przeprowadzić wywiad z Jovovich na temat jej czasu pracy Operacje świąteczne w World of Tanks i możesz sprawdzić naszą dyskusję poniżej.

Operacje świąteczne World of Tanks (Zdjęcie: Wargaming)

Kotaku AU: Czego gracze mogą się spodziewać po pracy głosowej w grze? Czy masz jakieś osobiste ulubione zwroty?

Milla Jovovich: Mieliśmy sesję, podczas której nagraliśmy kwestie głosowe, które byłyby unikalne dla mojego dowódcy czołgu. Gracze, którzy zrekrutują moją postać w grze, usłyszą mój głos, gdy dowodzę swoją załogą. Nagraliśmy ponad 250 fraz, moim ulubionym było „Mówią, że piękno zbawi świat. Brzmi jak praca dla nas!”.

Kotaku AU: Czy masz jakieś rady dla graczy podczas wydarzenia World of Tanks Holiday Ops?

Milla Jovovich: W tym roku Holiday Ops rozszerza się na cały świat Świat czołgów wszechświecie, więc każdy może spróbować tego, co dla niego przygotowałem. W nagrodę gracze mogą spodziewać się ekskluzywnych elementów personalizacji, takich jak style 2D, naklejki, emblematy, a także mogą zwerbować moją postać jako dowódcę jednego z ich pojazdów i usłyszeć mój głos. Cóż więc mogę powiedzieć graczom: wykonujcie moje zadania, zdobywajcie fajne nagrody i poczujcie świąteczną atmosferę.

świat czołgów Milla Jovovich
Operacje świąteczne World of Tanks (Zdjęcie: Wargaming)

Kotaku AU: Pracowałeś przy kilku filmowych adaptacjach gier wideo, m.in Resident Evil oraz Łowca potworówczy proces kręcenia czegoś do rzeczywistej gry wideo był inny?

Milla Jovovich: Na pewno ODNOŚNIE był. Na przykład moja postać Alice nie pojawia się w grach. Pomysł Alice polegał na tym, że reprezentowała gracza, który wydał mi się tak interesujący. Alice pozwoliła mi zbudować swoją postać, ponieważ entuzjaści gier nie mieli żadnych oczekiwań co do tego, kim będzie w grze.

Kotaku AU: Czy będziesz grał w World of Tanks teraz, kiedy nad nim pracowałeś?

Milla Jovovich: Uczestnictwo w wydarzeniu sprawiło mi tyle frajdy, że rozegrałem kilka bitew. Nie jestem graczem i na szczęście miałem Świat czołgów załoga daje mi wskazówki, jak najlepiej poruszać się po moim pojeździe i przetrwać tak długo, jak to możliwe! Dla tych, którzy nigdy nie grali Świat czołgów przed, polecam spróbować!

Operacje świąteczne World of Tanks trwają do 9 stycznia 2023 r.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63be9dbf9bfb4baa9dea19cd88a9bc25&url=https%3A%2F%2Fwww.kotaku.com.au%2F2023%2F01%2Fworld-of-tanks-holiday-ops-milla-jovovich%2F&c=15751583677817965063&mkt=fr-fr