World of Tanks daje nowym graczom siedmiodniowy dostęp premium za darmo


Niezwykle popularna militarna gra MMO, World of Tanks, oferuje teraz nowym graczom bonus za rejestrację. Oprócz potężnego czołgu na dobry początek i 600 sztuk złota do wydania w grze według własnego uznania, ta oferta daje również graczom nieograniczony dostęp do konta premium przez siedem dni – a wszystko to za wielką cenę absolutnie nic.

Z ogólnoświatową bazą użytkowników liczącą ponad 160 milionów graczy, prawie zawsze będziesz mieć przeciwnika gotowego i czekającego, kiedy tylko zechcesz zagrać. Po prostu zarejestruj się w jednej z najlepszych gier czołgowych, korzystając z tego linku, a uzyskasz dostęp do wszystkich wyżej wymienionych gadżetów.

Rozpoczęcie nowej gry MMO może być zniechęcające (zwłaszcza takiej, która istnieje tak długo, jak WoT), ale to właśnie sprawia, że ​​ta oferta jest tak wspaniała: M22 Locust to czołg premium 3 poziomu, który normalnie kosztowałby 900 sztuk złota. Rejestrując się teraz i odbierając swój bonus, zyskasz nieco wczesnej dźwigni przeciwko bardziej doświadczonym graczom, którzy grają od lat. Jeśli gracie z kraju WNP, zamiast tego otrzymacie T-127, kolejny równie fajny czołg premium 3 poziomu.

(nie bez znaczenia) dodatkowe 600 sztuk złota tylko dodatkowo osłodzi transakcję. Może iść w kierunku czołgów lub innego wyposażenia, które możesz chcieć, dając ci bardzo silną pozycję wyjściową i moc decydowania o tym, jak chcesz rozwijać swój arsenał. Co więcej, konto premium oznacza, że ​​zyskasz dostęp do dodatkowych PD i waluty w grze oraz ekskluzywnych misji premium.

Zagraj teraz Darmowe gry Świat czołgów WojskowyMMOStrategiaZagraj teraz

Graj za darmo

Więc jeśli WoT jest na twoim radarze już od jakiegoś czasu, wydaje się, że to idealny moment, aby w końcu się w to wciągnąć. Oferta wygasa 31 grudnia 2021 r., więc kliknij tutaj, aby odebrać darmowe bonusy już teraz.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”World of Tanks daje nowym graczom siedmiodniowy dostęp premium za darmo”,”type”:”news”,”category”:” world-of-tanks”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:””,”genre”:”Symulacja”,”title”:”World of Tanks”, „gatunki”:[„Simulation”,”Free to Play”]}}}}Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=610E5EFFA69947FCAA326A316F9A9095&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fworld-of-tanks%2Fworld-of-tanks-new-sign-up-deal&c=12000665904530006371&mkt=fr-fr