World of Tanks daje graczom prezenty z okazji 12. rocznicy imprezy na plaży


Czas świętować w Świat czołgów, która w tym miesiącu obchodzi swoje 12. urodziny. Imprezy rocznicowe o tematyce plażowej pozwolą wam oczywiście podjąć specjalne misje bojowe, zdobyć nagrody i zdobyć szansę na zdobycie nowego czołgu.

Wydarzenie rozpoczyna się 12 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Prezenty urodzinowe są dla graczy, więc jeśli zalogujesz się do gry w dowolnym dniu w trakcie trwania wydarzenia, otrzymasz specjalny styl 2D o nazwie „Tylko dwanaście”. Podczas wydarzenia możesz również otrzymać do 7 dni premium, z jeden dzień zarobiony za logowanie w okresie trwania wydarzenia.

Nagrody pochodzą z wydarzeń, które obejmują codzienne rocznicowe misje bojowe, które zapewnią 5 rocznicowych monet oraz duże misje, które zapewnią 20 rocznicowych monet oprócz wszystkich innych łupów. Będziesz mógł wymieniać swoje monety na różne nagrody, w tym obligacje, członków załogi, dni konta premium, nowe style to inne możliwości personalizacji i nie tylko.

Uzyskaj dostęp do misji rocznicowych, klikając duży obiekt na plaży z cyfrą 12 lub wyskakujące okienko rocznicowe. Codzienne misje rocznicowe są losowane z puli 25 opcji. Jeśli dostaniesz misję, będziesz musiał ją ukończyć w tym samym dniu, w którym ją otrzymasz, jeśli chcesz otrzymać nagrody. Każdy gracz otrzyma również dwie główne misje rocznicowe. Ponieważ wydarzenie trwa 10 dni, każda z tych głównych misji będzie dostępna tylko przez 5 dni i będziesz musiał ją ukończyć w tym czasie.

Oczywiście nie ma imprezy ani wydarzenia bez zupełnie nowego czołgu, a tym wpisem jest Lago M/38, szybkostrzelny szwedzki czołg III poziomu. Ten nowy czołg będzie dostępny dla każdego gracza, który wypełni trzy codzienne misje bojowe w czasie wydarzenia.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, przejdź do Świat czołgów.Źródło : https://www.mmorpg.com/news/world-of-tanks-gives-players-the-gifts-for-its-12th-anniversary-beach-party-2000125773