World of Tanks Blitz wypuścił jedne z najlepszych kamuflaży wszechczasów | Recenzje gier na iPhone’a i iPada


W czymś, co obiektywnie musi być jednym z najgłupszych i najwspanialszych dodatków do gry mobilnej ostatnich lat, World of Tanks Blitz ogłosił wypuszczenie swojego najnowszego kamuflażu, ponieważ nic nie mówi o kamuflażu bardziej niż dekorowanie czołgu głową dinozaura i wtaczanie się do bitwy .

Jeśli nie znasz World of Tanks Blitz, to brzmi tak. Przenośny młodszy brat gry World of Tanks na PC, Blitz zmniejsza akcję na urządzeniach mobilnych, ale w żaden sposób nie zmniejsza zabawy. Wybierasz z katalogu ponad 300 toczących się machin wojennych, wyruszasz na ogromne mapy i przystępujesz do rozpętania wybuchowego piekła. Dopiero teraz, jako dinozaur.

Dinozaury były czołgami swoich czasów prawdopodobnie i być może dlatego teraz możesz zebrać całkiem szczegółowe kamuflaże dla swoich czołgów, aby połączyć te dwa giganty historii. Borfos Tornvgn będzie mógł założyć kilka kolców, aby stać się stegozaurem, a STB-1 może założyć kilka stegów, aby stać się spinozaurem. Dopełniając pakiet, T49 może przebierać się za Guanlonga i nie ma szczęścia w innym, podczas gdy M-VI-Yoh może być Ankylozaurem.

Nie wystarczy, że będziesz wyglądać śmiesznie i łatwiej cię zauważyć, jeśli użyjesz tych skórek, podczas gry zobaczysz holograficznego ryczącego dinozaura. Możesz zobaczyć tę bestię w garażu, tuż przed bitwą i oczywiście za każdym razem, gdy zniszczysz przeciwnika.

Do 8 marca możecie zdobyć szansę na zdobycie niektórych z tych kamuflaży, zadając jak najwięcej uszkodzeń w bitwach zwykłych i rankingowych. 45 dowódców czołgów, którzy zgromadzą najwięcej uszkodzeń, otrzyma skórki T49, M-VI-Yoh i STB-1, co jest całkiem fajnym sposobem na zdobycie nagród.

Aby stać się bestią plującą pociskami, pobierz teraz War of Tanks: Blitz z App Store i Google Play.Źródło : https://www.appspy.com/news/12891/world-of-tanks-blitz-has-released-some-of-its-greatest-camoflagues-of-all-time