Seasons w World of Tanks Blitz z Lukasem Podolskim – nowy sezon 8 czerwca!

Legendarny gracz rozpoczyna nowy sezon w World of Tanks Blitz z największą zawartością tego roku o nazwie Seasons, która zostanie wydana 8 czerwca 2023 r. Każdy sezon trwa trzy miesiące i oferuje czołgistom serię wydarzeń, operacji, nagród i promocji połączonych wspólnym stylem, motywem i wciągającą fabułą.

Sezon 1: Retrotopia przedstawia urzekający retrofuturystyczny wszechświat, oferujący czołgistom możliwość odkrywania ogromnych możliwości tej ekscytującej nowej ery. Czołgiści mają trzy miesiące na nacieszenie się estetyką, poznanie historii fantastycznego miasta, zarabianie i wydawanie lokalnej waluty – Kitcoins – oraz zbadanie trzech wyjątkowych sezonowych czołgów wysokiego poziomu: Magnate, Fixer, Regressor.

Aby zapoznać się z nowym stylem życia Retrotopii i zostać gwiazdą sezonu, gracze potrzebują umiejętności, niepowstrzymanej woli zwycięstwa i oczywiście profesjonalnego trenera. Zespół World of Tanks Blitz znalazł najlepszego mentora – Lukasa Podolskiego, gwiazdę światowego futbolu i znanego strzelca bramek.

Zaczynając od 8 czerwca do 18 czerwca gracze będą mieli okazję wziąć udział w ekskluzywnym zadaniu dla najlepszego strzelca. Po pomyślnym ukończeniu etapów gracze odblokują mnóstwo nagród bezpośrednio od Lukasa Podolskiego, w tym awatara, tło profilu Potężny strzał, przedmiot kolekcjonerski z koszulką piłkarską z podpisem Lukasa, specjalny kamuflaż o tematyce piłkarskiej i wiele więcej.

„Występ w grze, w której uczestniczą miliony graczy, jest fantastyczny” – powiedział Lukas Podolski. „World of Tanks Blitz oferuje zabawę i rozrywkę, przekraczając przy tym granice. Przygotowałem specjalne zadanie dla czołgistów, w którym mogą wygrać ode mnie ekskluzywne nagrody, więc nie mogę się doczekać reakcji graczy na moje pojawienie się w grze i jestem pewien, że będą się świetnie bawić.”

„Nieustannie zajmujemy się tworzeniem nowych doświadczeń dla naszych graczy oraz eksperymentowaniem z różnymi motywami i ustawieniami” – powiedział Ilya Goncharov, główny twórca zawartości WoT Blitz. „Wraz z sezonem 1 wprowadzamy zupełnie nowy świat, w którym mieszają się technologia, luksus i elegancja. Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych graczy do udziału w ewolucji wszechświata w ciągu najbliższych trzech miesięcy”.

Aby dowiedzieć się więcej o sezonach i współpracy z Lukasem Podolskim, odwiedź oficjalną stronę World of Tanks Blitz: wotblitz.com

O World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz to międzyplatformowa, bezpłatna, zespołowa gra akcji MMO poświęcona zaciętej walce czołgów. Dostępna na iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam i Nintendo Switch gra pozwala graczom kontrolować ponad 400 legendarnych pojazdów opancerzonych. World of Tanks Blitz to zabawne, beztroskie podejście do gatunku, które nagina zasady rzeczywistości i wprowadza wciągającą odmianę walki czołgów. Głęboka mechanika i realistyczne modele fizyczne zarówno w autentycznych, jak i alternatywnych sceneriach historycznych łączą się, tworząc płynną rozgrywkę i różnorodność taktyczną.

O MS-1
MS-1 to wiodące studio deweloperskie firmy Wargaming, stojące za World of Tanks Blitz, znaną na całym świecie międzyplatformową strzelanką oraz World of Warships Blitz, mobilną morską grą bitewną. MS-1 to międzynarodowe i wielokulturowe studio składające się z profesjonalistów z różnych środowisk iz doświadczeniem we wszystkich dyscyplinach. Obejmuje to opracowywanie, publikowanie i operacje. Ta różnorodność kulturowa pomaga dostarczać gry, które trafiają do różnych odbiorców na całym świecie.

O Łukaszu Podolskim
Lukas Podolski to zawodowy niemiecki piłkarz znany ze swojego dynamicznego stylu gry i potężnej lewej stopy. Jego wybuchowe występy przyciągnęły uwagę czołowych europejskich klubów, co doprowadziło go do gry w czołowych zespołach, takich jak Bayern Monachium, Arsenal i Inter Mediolan. Oddany gracz zespołowy z wrodzonym poczuciem przywództwa, Lukas reprezentował reprezentację Niemiec w kilku międzynarodowych turniejach, w tym w Mistrzostwach Świata FIFA i Mistrzostwach Europy UEFA. Oprócz waleczności na boisku, Podolski wzbudził również podziw dzięki swojej charyzmatycznej osobowości, zaangażowaniu fanów i ucieleśnieniu prawdziwej miłości do piłki nożnej.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6497676aaa8f4a3e9d7b33063551af63&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2023%2F06%2Fworld-of-tanks-blitz-partners-with-football-star-lukas-podolski%2F&c=12511774309482936141&mkt=fr-fr.