Sezon 1: Retrotopia – Największa zawartość roku w WoT Blitz!

Legendarny gracz World of Tanks Blitz ogłasza premierę swojej największej zawartości w tym roku – Seasons! Każdy sezon trwa trzy miesiące i zapewnia czołgistom nowe wrażenia z gry, oferując serię wydarzeń, operacji, nagród i promocji połączonych wspólnym stylem i motywem. Sezon 1: Retrotopia przedstawia urzekający retrofuturystyczny wszechświat, oferujący graczom możliwość odkrywania ogromnych możliwości tej ekscytującej nowej ery. Czołgiści mają trzy miesiące na nacieszenie się estetyką, poznanie historii fantastycznego miasta, zarabianie i wydawanie lokalnej waluty – Kitcoins – oraz zbadanie trzech wyjątkowych sezonowych czołgów wysokiego poziomu: Magnate, Fixer, Regressor.

Aby zapoznać się z nowym stylem życia Retrotopii i zostać gwiazdą sezonu, gracze potrzebują umiejętności, niepowstrzymanej woli zwycięstwa i oczywiście profesjonalnego trenera. Zespół World of Tanks Blitz znalazł najlepszego mentora – Lukasa Podolskiego, gwiazdę światowego futbolu i znanego strzelca bramek. Zaczynając od 8 czerwca gracze będą mieli okazję wziąć udział w ekskluzywnym zadaniu dla najlepszego strzelca. Po pomyślnym ukończeniu etapów gracze odblokują mnóstwo nagród bezpośrednio od Lukasa Podolskiego, w tym awatara, tło profilu Potężny strzał, przedmiot kolekcjonerski z koszulką piłkarską z podpisem Lukasa, specjalny kamuflaż o tematyce piłkarskiej i wiele więcej.

„Występ w grze, w której uczestniczą miliony graczy, jest fantastyczny” — powiedział Lukas Podolski. „World of Tanks Blitz oferuje zabawę i rozrywkę, przekraczając przy tym granice. Przygotowałem specjalne zadanie dla czołgistów, w którym mogą wygrać ode mnie ekskluzywne nagrody, więc nie mogę się doczekać reakcji graczy na moje pojawienie się w grze i jestem pewien, że będą się świetnie bawić.”

„Nieustannie zajmujemy się tworzeniem nowych doświadczeń dla naszych graczy oraz eksperymentowaniem z różnymi motywami i ustawieniami” — powiedział Ilya Goncharov, główny twórca zawartości WoT Blitz. „Wraz z sezonem 1 wprowadzamy zupełnie nowy świat, w którym mieszają się technologia, luksus i elegancja. Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych graczy do udziału w ewolucji wszechświata w ciągu najbliższych trzech miesięcy”.

World of Tanks Blitz to międzyplatformowa, bezpłatna, zespołowa gra akcji MMO poświęcona zaciętej walce czołgów. Dostępna na różnych platformach pozwala graczom kontrolować ponad 400 legendarnych pojazdów opancerzonych. Obejmuje to opracowywanie, publikowanie i operacje. MS-1 to międzynarodowe i wielokulturowe studio składające się z profesjonalistów z różnych środowisk iz doświadczeniem we wszystkich dyscyplinach. Lukas Podolski to zawodowy niemiecki piłkarz znany ze swojego dynamicznego stylu gry i potężnej lewej stopy. Źródło: Capsule Computers.