Premiera Seasons – nowy sezon World of Tanks Blitz już 8 czerwca!

Legendarny gracz rozpoczyna nowy sezon w World of Tanks Blitz! Premiera ich największej zawartości w tym roku o nazwie Seasons już 8 czerwca 2023 r. Każdy sezon trwa trzy miesiące i zapewnia czołgistom nowe wrażenia z gry. Oferują serię wydarzeń, operacji, nagród i promocji połączonych wspólnym stylem, motywem i wciągającą fabułą.

Sezon 1: Retrotopia przedstawia urzekający retrofuturystyczny wszechświat, oferujący graczom możliwość odkrywania ogromnych możliwości tej ekscytującej nowej ery. Czołgiści mają trzy miesiące na nacieszenie się estetyką, poznanie historii fantastycznego miasta, zarabianie i wydawanie lokalnej waluty — Kitcoins — oraz zbadanie trzech wyjątkowych sezonowych czołgów wysokiego poziomu: Magnate, Fixer, Regressor.

Aby zapoznać się z nowym stylem życia Retrotopii i zostać gwiazdą sezonu, gracze potrzebują umiejętności, niepowstrzymanej woli zwycięstwa i oczywiście profesjonalnego trenera. Zespół World of Tanks Blitz znalazł najlepszego mentora — Lukasa Podolskiego, gwiazdę światowego futbolu i znanego strzelca bramek.

Zaczynając od 8 czerwca do 18 czerwca gracze będą mieli okazję wziąć udział w ekskluzywnym zadaniu dla najlepszego strzelca. Po pomyślnym ukończeniu etapów gracze odblokują mnóstwo nagród bezpośrednio od Lukasa Podolskiego, w tym awatara, tło profilu Potężny strzał, przedmiot kolekcjonerski z koszulką piłkarską z podpisem Lukasa, specjalny kamuflaż o tematyce piłkarskiej i wiele więcej.

„Nieustannie zajmujemy się tworzeniem nowych doświadczeń dla naszych graczy oraz eksperymentowaniem z różnymi motywami i ustawieniami” — powiedział Ilya Goncharov, główny twórca zawartości WoT Blitz.

Aby dowiedzieć się więcej o sezonach i współpracy z Lukasem Podolskim, odwiedź oficjalną stronę World of Tanks Blitz: wotblitz.com.

World of Tanks Blitz to międzyplatformowa, bezpłatna, zespołowa gra akcji MMO poświęcona zaciętej walce czołgów. Dostępna na iOS, macOS, Android, Windows 10, Steam i Nintendo Switch gra pozwala graczom kontrolować ponad 400 legendarnych pojazdów opancerzonych. World of Tanks Blitz to zabawne, beztroskie podejście do gatunku, które nagina zasady rzeczywistości i wprowadza wciągającą odmianę walki czołgów.

O World of Tanks Blitz: wotblitz.com

MS-1 to wiodące studio deweloperskie firmy Wargaming, stojące za World of Tanks Blitz. MS-1 to międzynarodowe i wielokulturowe studio składające się z profesjonalistów z różnych środowisk iz doświadczeniem we wszystkich dyscyplinach. Obejmuje to opracowywanie, publikowanie i operacje. Ta różnorodność kulturowa pomaga dostarczać gry, które trafiają do różnych odbiorców na całym świecie.

O Łukaszu Podolskim: Lukas Podolski to zawodowy niemiecki piłkarz znany ze swojego dynamicznego stylu gry i potężnej lewej stopy. Źródło: Capsule Computers.