World of Tanks Blitz wprowadza nowe postacie i wydarzenia w grze z narracją w stylu komiksowym w najnowszej aktualizacji


World of Tanks Blitz ogłosił zabawną i kolorową aktualizację wieloplatformowego zespołowego MMO z komiksem przygodowym. W tym sezonie gracze mogą spodziewać się polowania na Yeti dzięki komiksowi „Poszukiwanie Yeti” w grze.

W najnowszej aktualizacji World of Tanks Blitz gracze będą mogli spotkać się z pionierem Hugh, maniakiem technologicznym Billym, reporterem Jamesem i tak zwaną „chodzącą encyklopedią” Ashley, odblokowując różne nagrody w grze.

Po raz pierwszy w 8-letniej historii World of Tanks Blitz mamy jedną ujednoliconą historię obejmującą wszystkie aktywności w grze przez cały miesiąc. Mamy nadzieję, że Blitzerom spodoba się granie w nią i odblokowywanie niesamowitych nagród, tak samo jak nam się podobało, tworząc ją dla nich”, mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produktu World of Tanks Blitz.

Gracze mogą również spodziewać się nowych zadań, wydarzeń i przepustki bojowej, w której czołgiści mogą zdobyć IV M3 Lee na poziomie 1. Po osiągnięciu poziomu 30 mogą zdobyć VI Rangera, legendarny kamuflaż All-Terrain na poziomie 55 i tak dalej. .

Jeśli jesteście chętni do przyłączenia się do całej zabawy, możecie pobrać World of Tanks Blitz ze sklepu Google Play na urządzenia z systemem Android oraz z iOS App Store. To darmowa gra z zakupami w aplikacji. Możesz także dołączyć do społeczności obserwujących na oficjalnej stronie internetowej, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami, odwiedź stronę gry Świergot aby uzyskać więcej informacji, lub rzucić okiem na osadzony klip powyżej, aby zapoznać się z nową, ekscytującą zawartością, która czeka na Ciebie w tym miesiącu.

Czy szukasz więcej podobnych tytułów, które wystawią na próbę Twoje umiejętności na Twoim urządzeniu mobilnym? Dlaczego nie spojrzeć na naszą listę najlepszych gier wieloosobowych na Androida?

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=77bbc6b70f2946ee8b96fbfff4e14a96&url=https%3A%2F%2Fwww.pocketgamer.com%2Fworld-of-tanks-blitz%2Fin-game-comics%2F&c=6739565534102317850&mkt=fr-fr