World of Tanks Blitz świętuje dziesięciolecie! Zobacz, co czeka graczy tego lata.

World of Tanks Blitz – Gra strategiczna dla miłośników militariów

Od dziesięciu lat World of Tanks Blitz dostępny jest na urządzeniach mobilnych, oferując trzy nacje i osiem map. Gra strategiczna kompanii Wargaming jest obecnie dostępna na wielu platformach, w tym PC, macOS i Switch, z pełnym cross-playem i cross-progresją. Ponadto posiada ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, w grę gra ponad 180 milionów osób.

Oczywiście, komunikat prasowy nie precyzuje, czy jest to liczba kont czy faktycznych graczy, biorąc pod uwagę osoby posiadające więcej niż jedno konto. Niemniej jednak, w przypadku gier online, 180 milionów to dużo, niezależnie od punktu widzenia, tak samo jak ponad 1 miliard dolarów, który zgromadziła gra.

Obchody dziesięciolecia World of Tanks Blitz

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, Wargaming przygotował specjalne wydarzenia przez całe lato. Program obchodów obejmuje nadchodzące miesiące: czerwiec, lipiec i sierpień.

Czerwiec

W czerwcu gracze będą mieli okazję wygrać nowy czołg VIII stopnia podczas imprezy urodzinowej, a także niektóre ulubione czołgi X stopnia. Będą mogli również otrzymać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, tematycznym avatarem i tłem profilowym. Wystarczy zdobyć ten kontener przed 30 czerwca.

Lipiec

W lipcu gracze mogą spodziewać się imprezy w kosmicznych klimatach ze wznowieniem „Cel: Pocisk Sheridan”. Będzie również specjalna współpraca z franczyzą filmową sci-fi (obecnie nieujawnioną).

Sierpień

W sierpniu impreza Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze mogą również cieszyć się nagrodami dla stałych klientów i oczekiwać na „całkowicie epicki (i tajemniczy)” prezent na zakończenie obchodów.

Źródło : www.bing.com