„World of Tanks Blitz” świętuje 8. rocznicę z nowymi zadaniami, wyzwaniami zręcznościowymi i kameą Dr Disrespect


Czerpiąc inspirację z Świat czołgów, wprowadza wieloplatformową walkę czołgów na różnych smartfonach i tabletach. Z listą ponad 190 kultowych pojazdów opancerzonych, oszałamiającą grafiką, intuicyjnym sterowaniem na ekranie dotykowym na tabletach i telefonach, World of Tanks Blitz ułatwia wskoczenie do krótkich, pełnych akcji bitew czołgów 7 na 7, bez względu na to, gdzie jesteś.

Zunifikowany identyfikator Wargaming.net umożliwia przełączanie między platformami i urządzeniami przy zachowaniu postępów w grze, a obsługa wielu platform pozwala World of Tanks Blitz społeczność gra razem na jednym serwerze.

Zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu funkcji rozgrywki na różnych urządzeniach, ta nowa wersja przebojowej gry mobilnej wprowadzi walkę czołgów 7 na 7 na urządzenia mobilne, tablety i komputery PC z systemem Windows 10.

Różnorodne interfejsy i elementy w grze również zostaną przerobione w World of Tanks Blitz w systemie Windows 10, aby zapewnić prawdziwą rozgrywkę międzyplatformową. Wraz z intuicyjnym sterowaniem na ekranie dotykowym dla tabletów i telefonów, World of Tanks Blitz ma obsługiwać klawiaturę i mysz na PC.

Zapowiada się błyskawiczne świętowanie, podczas którego World of Tanks Blitz urządzi wielką urodzinową imprezę!

Od dzisiaj gracze mogą spędzać czas z Dr Disrespect w hangarze World of Tanks Blitz, wykonywać dwa specjalne zadania, aby odblokować nagrody: zasoby, specjalny animowany kamuflaż, awatar i nie tylko. Urodzinowe wydarzenie rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 7 lipca.

„Nie ma lepszego sposobu na świętowanie World of Tanks Blitz niż ze mną. Pomyśl o tym. Do zobaczenia w hangarze” – powiedział dr Disrespect

Uważajcie na super czołgistów! World of Tanks Blitz i Dr Disrespect umieścili wielkanocne jajko w filmie współtworzonym przez World of Tanks Blitz. Gracze mogą udowodnić swoje umiejętności łowieckie, znajdując kod bonusowy i odblokowując trzy dni premii.

Miesiąc niespodzianek trwa, a kolejne urodziny Blitz trwają do 28 czerwca. Gracze mają szansę zdobyć nowy czołg CS-52 LIS i jego animowany epicki kamuflaż „Arcade Party Birthday” poprzez wykonywanie codziennych zadań. Gracze mogą również odkrywać arenę World of Tanks Blitz Arcade Arena z drogami Battle Pass, grać i głosować na tryb, który najbardziej im się podoba, i otrzymać upragnioną nagrodę za starszeństwo.

„Każdego roku z pasją przygotowujemy mnóstwo fajnych prezentów, nagród i zabawnych zajęć dla graczy. Dodatkowo zawsze używamy daty urodzin jako znacznika, aby gra była jeszcze bardziej atrakcyjna wizualnie poprzez wdrażanie nowych funkcji. Mamy nadzieję, że świętowanie spodoba się naszym graczom. Wszystkiego najlepszego World of Tanks Blitz i dziękuję naszej niesamowitej społeczności na całym świecie” – powiedział dyrektor produktu World of Tanks Blitz Andrey Ryabovol.

World of Tanks Blitz oferuje listę ponad 190 kultowych pojazdów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i ZSRR, podzielonych na 4 różne klasy: czołgi lekkie, czołgi średnie, czołgi ciężkie i niszczyciele czołgów. Każda klasa ma swój własny zestaw mocnych i słabych stron, co nadaje każdemu modelowi unikalny styl gry. W połączeniu z różnymi arenami bitewnymi, na których znajdują się szybkie, pełne akcji walki PvP, World of Tanks Blitz pozwala początkującym czołgistom doskonalić swoje umiejętności taktyczne, uczyć się podejmowania szybkich i wyważonych decyzji na polu bitwy oraz łączyć się w plutony ze znajomymi z całego świata świat.

World of Tanks Blitz jest zoptymalizowany pod kątem różnych urządzeń z systemem Windows 10, umożliwiając graczom wspólną walkę na tych samych serwerach, niezależnie od platformy — iOS, Android lub Windows 10. Gracze na komputerach PC z systemem Windows 10 będą mieli osobną kolejkę dobierania graczy niż gracze mobilni, co zapewni im równe szansa na zwycięstwo.

Więcej artykułów na temat World of Tanks BlitzŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D6A79ECCFFED4C1BBD6E702A401A0ABF&url=https%3A%2F%2Fworthplaying.com%2Farticle%2F2022%2F6%2F23%2Fnews%2F132666-world-of-tanks-blitz-celebrates-8th-anniversary-with-new-quests-arcade-challenges-and-dr-disrespect-cameo%2F&c=5587494889721561802&mkt=fr-fr