World of Tanks Blitz świętuje 10-lecie! Czy odblokowałeś już nagrody?

Lil Snack i GamesBeat

GamesBeat ma przyjemność współpracować z Lil Snack, aby dostarczyć spersonalizowane gry tylko dla naszej publiczności! Wiemy, jako sami gracze, że to ekscytujący sposób na zaangażowanie poprzez zabawę z treściami GamesBeat, które już pokochaliście. Zacznij grać tu.

10 lat World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz od Wargaming obchodzi swoje 10. urodziny. Wygenerował on ponad 1 miliard dolarów przychodów ogółem i osiągnął 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Wyzwania i rozwój

Thaine Lyman, dyrektor generalny MS-1 Studios w Wargaming, dumnie zaznaczał, że był to prawdziwy mobilny tytuł gry, który zaczynał dziesięć lat temu z ośmioma mapami i trzema nacjami czołgów. Gra rozszerzyła się na Windows 10, Steam, MacOS i Nintendo Switch, oferując pełną crossplay i crossprogression, jak również poprawiono jakość grafiki i wydajność.

Aktualności i przyszłość

Obchody 10. rocznicy Blitz będą obfitować w szereg wydarzeń w grze w tym roku, zapewniając graczom mnóstwo dodatkowych atrakcji. Zaplanowano m.in. imprezę w kosmicznej tematyce i współpracę z znanym franczyzowym filmem sci-fi. Sierpień przyniesie również uwielbiane przez graczy wydarzenie Mad Games oraz oczekiwane nagrody stażowe.

Źródło : www.bing.com