World of Tanks Blitz świętuje 10 lat! Zobacz, co przygotował Wargaming na lato!

World of Tanks Blitz obchodzi swoje dziesięciolecie od premiery na urządzeniach mobilnych, oferując trzy narody i osiem map. Obecnie, ta militarna gra strategiczna jest dostępna na wielu platformach, w tym PC, macOS oraz Switch, z pełnym cross-play i cross-progression. Gra posiada ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, ponad 180 milionów osób gra w tę grę. Oczywiście, komunikat prasowy nie precyzuje, czy jest to tylko liczba kont czy też uwzględnia osoby posiadające więcej niż jedno konto. Niemniej jednak, 180 milionów w kontekście gier online to dużo, bez względu na sposób spojrzenia, podobnie jak ponad 1 miliard dolarów, które gra przyniosła. Z okazji rocznicy, Wargaming świętuje całe lato. Deweloper ma coś zaplanowane na każdy miesiąc: czerwiec, lipiec i sierpień.

Zabawy w czerwcu

W czerwcu gracze będą mieli szansę zdobyć nowy czołg VIII poziomu podczas wydarzenia urodzinowego, a także niektóre ulubione czołgi X poziomu. Będą mogli również odebrać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, motywacyjnym awatarem oraz tłem profilu. Wystarczy zdobyć ten kontener przed 30 czerwca.

Zabawy w lipcu

W lipcu gracze mogą oczekiwać imprezy w kosmicznym stylu z powrotem zadania „Cel: Rakietonoszca Sheridan”. Będzie także specjalna współpraca z franczyzą filmową science fiction (obecnie nieujawnioną).

Zabawy w sierpniu

Na koniec, w sierpniu, event Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze mogą również cieszyć się nagrodami za staż i oczekiwać „całkowicie epickiego (i tajemniczego)” prezentu na zakończenie.

Źródło : www.bing.com