World of Tanks Blitz – Świętuj z nami 10 lat gry!

World of Tanks Blitz: popularna gra strategiczna o tematyce militiarnej

World of Tanks Blitz to popularna gra strategiczna, która zadebiutowała dziesięć lat temu na urządzeniach mobilnych. Gra oferuje graczom możliwość prowadzenia pojazdów wojskowych, posiadając ponad 500 czołgów, 11 trybów gry oraz ponad 30 map. Obecnie dostępna jest na wielu platformach, w tym na PC, macOS i Switchu, z pełnym wsparciem dla cross-play i cross-progression.

Miliony graczy na całym świecie

Zgodnie z danymi udostępnionymi przez firmę Wargaming, w grę World of Tanks Blitz gra obecnie ponad 180 milionów osób. Gra cieszy się ogromną popularnością i odniosła sukces finansowy, generując ponad miliard dolarów przychodu.

Rocznica: wydarzenia na cześć jubileuszu

Z okazji dziesięciolecia istnienia gry, Wargaming przygotował specjalne wydarzenia na całe lato. W czerwcu gracze będą mieli szansę wygrać nowy czołg Tier VIII podczas urodzinowego eventu, oraz inne ulubione czołgi Tier X. Dodatkowo będą mogli odebrać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, tematycznym awatarem i tłem profilowym.

W lipcu gracze będą mogli uczestniczyć w zabawie w tematyce kosmicznej, która będzie zawierała powrót wydarzenia „Cel: Rakieta Sheridan”. Będzie też specjalna współpraca z franczyzą filmową z gatunku science fiction.

Na zakończenie latem, w sierpniu, odbędzie się powrót wydarzenia Mad Games na dziesięć dni. Gracze będą również mogli skorzystać z nagród za staż i cieszyć się „całkowicie epickim (i tajemniczym)” prezentem na zakończenie sezonu.

Źródło : www.bing.com