World of Tanks Blitz rekrutuje dr DisRespect na obchody ósmej rocznicy


World of Tanks Blitz świętuje masowo, rekrutując dr DisRespect, aby dołączył do ich ósmej rocznicy. Wargaming, twórcy tytułu, upamiętniają osiem lat istnienia gry nowymi trybami, prezentami, a być może największym ze wszystkich, w którym bierze udział również Dwukrotność.

Pojawiło się to znikąd, a fanom podoba się perspektywa zobaczenia Doca dołączającego do World of Tanks Blitz w tak fantastyczny sposób. Ujawnienie nastąpiło w ramach minutowego zwiastuna na Twitterze dzięki uprzejmości Wargaming.

„Jeśli chcesz zdominować pole bitwy, lepiej przy tym dobrze wyglądaj” – Dr Disrespect Na co czekasz?! Dołącz do dr Disrespect w garażu i zdobądź awatary, kamuflaże, tło profilu i nie tylko! 😎 https://t.co/Ltgpjq9iPy

„Jeśli chcesz zdominować pole bitwy, lepiej przy tym dobrze wyglądaj”


Dr DisRespect wprowadza przemoc, szybkość i rozpęd do World of Tanks Blitz

„To jest mój wymiar gier wideo. Dr Brak szacunku x @WoTBlitz”

W zwiastunie Doc wszedł do salonu gier w stylu retro i wyciągnął kartkę z szafki World of Tanks Blitz. Upuścił kilka jednolinijek i wrzucił do maszyny token. Po tym, jak wytarł trochę kurzu z szafki, na ekranie pojawiła się retro wersja World of Tanks Blitz, przypominająca grę z lat 80-tych.

„Zmieńmy to. Całe życie byłem gotowy”.

Ze śmiechem Dr DisRespect zdominował grę retro i wstawił kolejny token. Pojawił się inny rodzaj gry w czołgi – ta jest bardziej bocznym scrollerem. Nie było możliwości powstrzymania Doktora, ponieważ następną grą była bijatyka z rękawicą bokserską wystrzeloną z jego czołgu.

„Patrz na to. Bum! Pierwsze miejsce, pierwsze miejsce.”

Dwukrotny przekształciłby się w postać z gry, podchodząc do czołgu, który miał zakrywający go czerwono-czarny kamuflaż Doktorka. To kamuflaż, który gracze będą mogli odblokować w grze. Gracze będą mogli wybrać awatary, kamuflaże, tło profilu i wiele więcej podczas 8. rocznicy World of Tanks Blitz.

„Jesteś gotowy? No to chodz ze mną. Naprawdę jesteś gotowy, przyjacielu?

Wykonując dwa specjalne zadania, gracze mogą odblokować kolejne nagrody. Do zdobycia są zasoby, specjalny animowany kamuflaż, awatar i wiele więcej. W zwiastunie ukryty jest również kod bonusowy, który odblokowuje trzy dni premium dla graczy World of Tanks Blitz.


Fani nie mogą się doczekać gry jako Dr DisRespect w WoT Blitz

Fani szybko weszli na pokład i sprawdzili zwiastun, a niektórzy podkreślili same monety. Członkowie Klubu Mistrzów uwielbiali zwiastun i nie mogą się doczekać, aby zagrać jako Doc.

@DrDisrespect @WoTBl Te monety są naprawdę niezłe. To również przyniosło miłe wspomnienia z NFL Blitz. Uwielbiałem ten film!

@WoTBl Najmądrzejsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęliście, współpracując z najlepszymi, aby to zrobić!

Jeden z fanów Twittera ucieszył się, że sponsorzy przychodzą do Doc, aby okazać szacunek twórcy treści. Niektórzy zdecydowali, że po prostu muszą dostać się do gry i zacząć grać, ponieważ był w niej Dr DisRespect.

Inni byli po prostu szczęśliwi z powodu dwukrotnego, dwukrotnego mistrza Blockbuster, choć niektórzy w mediach społecznościowych zastanawiali się, czy nie jest to dokuczanie specjalnej transmisji wydarzenia World of Tanks Blitz.

@DrDisrespect @WoTBl Whoa!!! To jest ogromne!!! Dobry dla ciebie doktorze! Może zapowiedź jakiegoś strumienia wydarzeń???

Klub Mistrzów był z pełną mocą, aby uczcić to osiągnięcie od Dwukrotnego, dumnego ze swojego ulubionego twórcy zawartości, biorącego udział w wydarzeniu.

@DrDisrespect @WoTBl Wyobraź sobie, że masz ten czysty atletyzm, który pasuje do tej linii szczęki?! Łowienie na dynamit.

Kosmetyki i nagrody Dr DisRespect są dostępne w grze do 7 lipca 2022 r., więc fani mają ograniczony czas na ich zakup. Jeśli cokolwiek jest jasne, to to, że fani Doc są niesamowicie podekscytowani, widząc, że YouTuber ponownie pojawia się w grze i świętuje sponsoring. Czas pokaże, czy wkrótce pojawi się specjalny strumień z Doc.


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/world-tanks-blitz-recruits-dr-disrespect-8th-anniversary-celebration%3Fref%3Desportspage