World of Tanks Blitz ogłasza świąteczne operacje świąteczne z Arnoldem Schwarzeneggerem i Millą Jovovich


Seria World of Tanks rozsiewa świąteczną radość, gdy Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich dołączają do kampanii Operacji Świątecznych IP na PC, urządzenia mobilne i konsole. W szczególności fani World of Tanks Blitz na iOS i Androida mogą doświadczyć mnóstwa atrakcji w grze od 17 do 27 grudnia zgodnie ze świątecznym duchem.

Podczas działań Operacji Świątecznych w World of Tanks Blitz gracze muszą po prostu zalogować się do gry, aby zdobyć awatary Arnolda i Milli. Mogą także ukończyć bitwy, aby zdobyć gadżety w grze związane z Arnoldem i Millą, takie jak kamuflaże i przedmioty do kolekcjonowania, a także profil Arnolda.

Grałem bohatera w filmach opartych na grach wideo, ale po raz pierwszy sam zostałem wprowadzony do prawdziwej gry i jestem gotowy do akcji!– mówi Milla Jovovich. “Kolejną nowością dla mnie jest to, że zagram razem z legendarnym Arnoldem Schwarzeneggerem. Z nim po mojej stronie będziemy prowadzić graczy do magicznej wakacyjnej wioski i rozdawać specjalne prezenty graczom w World of Tanks.

W zeszłym roku miałem niesamowite wrażenia z World of Tanks i kiedy poproszono mnie o powrót, natychmiast odpowiedziałem „Wrócę”. Wiedziałem, że tegoroczna impreza będzie naprawdę wyjątkowa i nie myliłem się. Jestem zaszczycony, że mogę zagrać u boku niesamowitej Milli Jovovich, podczas naszej pierwszej wspólnej pracy. Tym razem nagrody i wyzwania w Operacjach Świątecznych są jeszcze lepsze, a ja mogę połączyć dwie z moich ulubionych rzeczy; święta i czołgi!” mówi Arnold Schwarzenegger, ambasador Operacji Świątecznych/gwiazda akcji/właściciel czołgu.

Jeśli nie możesz się doczekać wspólnej zabawy, możesz pobrać grę World of Tanks Blitz ze sklepu Google Play na urządzenia z Androidem oraz z App Store na iOS.

Czy szukasz więcej podobnych tytułów, które wystawią na próbę Twoje umiejętności na urządzeniu mobilnym? Dlaczego nie spojrzeć na naszą listę najlepszych gier wieloosobowych na Androida?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63873ec1aa164c2d946cad6545108daa&url=https%3A%2F%2Fwww.pocketgamer.com%2Fworld-of-tanks-blitz%2Fholiday-ops-2023%2F&c=7091778979747529636&mkt=fr-fr