World of Tanks Blitz: Odkryj projekt odrestaurowania FV4005 na Tankfest 2024

Przywrócenie projektu FV4005 ma na celu ożywienie fragmentu historii wojennej

Przywracanie pojazdu FV4005

Wszystko zostanie ujawnione podczas Tankfest 2024. Zachwyć się skórą „Kurnik” w grze

World of Tanks Blitz zaprasza wszystkich do delektowania się wspólną pasją do czołgów poprzez przywrócenie FV4005 w Muzeum Czołgów w Bovington. Projekt Przywracania FV4005, nowe przedsięwzięcie dla MMO cross-platformowe, rozpocznie wysiłki mające na celu zachowanie fragmentu dziedzictwa brytyjskiego wojskowego uzbrojenia i zaprezentuje FV4005 na Tankfest z deklaracją 20 000 £.

Skin „Kurnik”

Zgodnie z tym wszystkim, World of Tanks Blitz wprowadzi skórkę „Kurnik”, aby pomóc ci udekorować swój czołg FV4005 w grze akcji opartej na drużynie. Możesz zdobyć ten ekskluzywny gadżet od 27 czerwca do 3 lipca, a wszystko, co musisz zrobić, to oczyścić określone questy przez siedem dni i osiągnąć łącznie 100 000 punktów życia uszkodzeń na kolejnych etapach.

Tankfest 2024

Tankfest 2024 odbędzie się od 28 do 30 czerwca. Zgodnie z Richardem Cutlandem, Szefem Relacji Wojskowych w Wargaming, „To ekscytujące historyczne ożywienie FV4005 zdobyło zainteresowanie i pasję naszej niesamowitej bazy graczy. Inwestując w te inicjatywy, World of Tanks pomaga zachować i dzielić się nieocenioną wiedzą o wojnie czołgów z entuzjastami, odwiedzającymi i przyszłymi pokoleniami.”

Ponadto, jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem tematycznych gadżetów w rzeczywistości dla Tankfestu, możesz sprawdzić oficjalny sklep z licencjonowanymi produktami World of Tanks, aby nacieszyć się nimi (albo jeszcze lepiej, zajrzeć do naszej listy kodów do wymiany, aby otrzymać darmowe nagrody w grze!).

Teraz, jeśli chcesz dołączyć do zabawy, możesz to zrobić, sprawdzając World of Tanks Blitz w sklepie App Store i w sklepie Google Play. To gra free-to-play z mikropłatnościami. Możesz także dołączyć do społeczności obserwujących oficjalną stronę na Facebooku, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, odwiedzić oficjalną stronę internetową po więcej informacji, albo rzucić okiem na osadzony klip powyżej, aby poczuć atmosferę i wizualizacje wydarzenia.

Źródło : www.bing.com