World of Tanks Blitz obchodzi dziesięciolecie! Zobacz, co Wargaming ma dla graczy!

World of Tanks Blitz: Dziesięć lat na cześć wielkiego sukcesu

World of Tanks Blitz został uruchomiony na urządzeniach mobilnych dziesięć lat temu, oferując trzy nacje i osiem map. Obecnie ta gra strategiczna wojskowa dostępna jest na wielu platformach, w tym PC, macOS i Switch z pełnym cross-play i cross-progression. Posiada ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, w tę grę gra ponad 180 milionów osób.

Nie ulega wątpliwości, że liczba ta obejmuje konta istniejące oraz osoby posiadające więcej niż jedno konto. Niemniej jednak, 180 milionów graczy to olbrzymia liczba, niezależnie od sposobu patrzenia na to, podobnie jak ponad 1 miliard dolarów w przychodach generowanych przez grę. W związku z rocznicą, Wargaming świętuje przez całe lato. Deweloper przygotował coś na każdy miesiąc: czerwiec, lipiec i sierpień.

Czerwiec: Wydarzenie urodzinowe i darmowe przedmioty

W czerwcu gracze będą mieć szansę zdobyć nowy czołg VIII tieru podczas wydarzenia urodzinowego, a także kilka ulubionych czołgów X tieru. Będą mogli także odebrać specjalny pojemnik z czołgiem Blasteroid, motywem awatara i tła profilu. Wystarczy zdobyć ten pojemnik przed 30 czerwca.

Lipiec: Kosmiczne przyjęcie i współpraca

W lipcu gracze mogą spodziewać się imprezy tematycznej kosmicznej z powrotem misji „Objective: Sheridan Missile”. Będzie także specjalna współpraca z franczyzą filmową Science Fiction (obecnie nienazwaną).

Sierpień: Powrót Mad Games i specjalne nagrody

W sierpniu wydarzenie Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze będą też mogli cieszyć się nagrodami stażowymi i otrzymać „całkowicie epicki (i tajemniczy)” prezent na zakończenie lata.

Źródło : www.bing.com