World of Tanks Blitz obchodzi dziesiąte urodziny! Czytajcie, co szykuje Wargaming!

World of Tanks Blitz świętuje dziesięciolecie na rynku gier mobilnych. Od czasu premiery gra w strategię militarnej jest dostępna na wielu platformach, m.in. na PC, macOS i Switchu, posiada pełną możliwość cross-play i cross-progression. Grywać można na ponad 500 czołgach, w 11 trybach gry i na ponad 30 mapach.

Ogromne osiągnięcia gry

Według statystyk Wargamging, gra cieszy się zainteresowaniem ponad 180 milionów osób. Fakt ten spotkał się z uznaniem, a gra osiągnęła ponad 1 miliard dolarów przychodu. Z okazji dziesięciolecia, Wargaming przygotowuje szereg niespodzianek przez całe lato, z planowanymi wydarzeniami w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Planowane atrakcje

W czerwcu gracze będą mieli okazję wygrać nowy czołg VIII Tier podczas urodzinowego eventu, a także niektóre ulubione czołgi X Tier. Będą również mogli odebrać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, tematycznym awatarem i tłem profilu. Wystarczy tylko zdobyć ten kontener przed 30 czerwca.

W lipcu gracze mogą spodziewać się przyjęcia tematycznego kosmicznego z powrotem do wydarzenia „Cel: Rakietowy Sheridan”. Przygotowana została również specjalna współpraca z franczyzą filmów science fiction (obecnie bez nazwy).

W sierpniu natomiast, event „Mad Games” powróci na 10 dni. Gracze będą mogli korzystać z nagród stażowych i spodziewać się „całkiem epickiego (i tajemniczego)” prezentu na zakończenie.

Źródło : www.bing.com