World of Tanks Blitz obchodzi 10 urodziny! Planuje więcej niespodzianek.

World of Tanks Blitz: Gra strategiczna z okazji dziesiątej rocznicy

Minęło dziesięć lat od premiery gry World of Tanks Blitz na urządzeniach mobilnych, z trzema nacjami i ośmioma mapami. Obecnie, ta gra strategiczna jest dostępna na wielu platformach, w tym PC, macOS i Switch, z pełnym cross-play i cross-progression. Posiada również ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, gra ta cieszy się popularnością wśród ponad 180 milionów graczy.

W ramach obchodów dziesiątej rocznicy, deweloper przygotował coś specjalnego na każdy miesiąc: czerwiec, lipiec i sierpień. W czerwcu gracze będą mieli szansę wygrać nowy czołg VIII poziomu podczas wydarzenia urodzinowego, a także niektóre ulubione czołgi X poziomu. Będą też mogli odebrać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, motywem avataru i tła profilowego. Wystarczy odebrać ten kontener przed 30 czerwca.

W lipcu gracze mogą się spodziewać imprezy w kosmicznej tematyce z powrotem zadania „Objective: Sheridan Missile”. Będzie też specjalna współpraca z franczyzą filmową sci-fi (aktualnie nieznaną). Wreszcie, w sierpniu, wróci wydarzenie Mad Games na dziesięć dni. Gracze mogą również cieszyć się nagrodami za staż i oczekiwać „absolutnie epickiego (i tajemniczego)” prezentu na zakończenie.

Źródło : www.bing.com