World of Tanks Blitz obchodzi 10. urodziny: 180 milionów graczy, $1 mld przychodu. Celem jest także crossplay i crossprogression. Tegoroczne obchody zapowiadają wiele wydarzeń w grze.

Współpracujemy z firmą Lil Snack, aby dostarczyć gry dostosowane specjalnie dla naszej publiczności! Jako sami gracze wiemy, że to ekscytujący sposób na zaangażowanie się w treści GamesBeat, które już polubicie. Zacznij grać w gry tutaj.

Wargaming obchodzi dziesiątą rocznicę World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz Wargaming obchodzi dziesięć lat. Przyniósł on ponad miliard dolarów w całkowitych dochodach i dotarł do 180 milionów zarejestrowanych graczy. Menadżer generalny MS-1 Studios w Wargaming Thaine Lyman z dumą wskazał, że był to prawdziwy mobilny tytuł gry, a nie „symulator budzika”. Platforma ta została uruchomiona dekadę temu z ośmioma mapami i trzema nacjami czołgów.

Na przestrzeni lat gra mobilna spotkała się z pewnymi wyzwaniami. Jedną z nich było zapewnienie poprawnej wydajności na różnych urządzeniach mobilnych. Gra musiała znaleźć odpowiednich graczy, którzy docenią lekkie doświadczenie walki czołgowej w dowolnym miejscu. Obecnie gra rozprzestrzeniła się na Windows 10, Steam, MacOS i Nintendo Switch. Posiada pełne możliwości crossplay i crossprogression. Poprawiono także jakość grafiki i wydajność.

Źródło : www.bing.com