World of Tanks Blitz: Obchody z okazji 10-lecia! Kadrowanie czołgów i mapy! Darmowy Kontener!

Wargaming ogłasza szczegóły obchodów 10. rocznicy gry World of Tanks Blitz

Od dziesięciu lat World of Tanks Blitz zdobywa serca graczy na urządzeniach mobilnych, oferując trzy nacje i osiem map. Obecnie, ta militarna gra strategiczna jest dostępna na wielu platformach, w tym na PC, macOS i Nintendo Switch, z pełnym cross-play i cross-progression. Gra posiada ponad 500 czołgów, 11 trybów rozgrywki oraz ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, grają w nią ponad 180 milionów osób.

Oczywiście, firma Wargaming nie podaje precyzyjnych informacji, czy liczba ta odnosi się do liczby kont czy faktycznych graczy. Niemniej jednak, w świecie gier online, 180 milionów stanowi ogromną liczbę, podobnie jak ponad 1 miliard dolarów, jakie gra zgromadziła. Z okazji jubileuszu, Wargaming planuje obchody przez całe lato, ze specjalnymi wydarzeniami w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Ćwierć wieku czołgów

W czerwcu gracze będą mieli szansę zdobyć nowy czołg VIII klasy podczas wydarzenia urodzinowego, a także niektóre ulubione czołgi X klasy. Będą też mogli otrzymać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, motywem avataru i tłem profilu. Wszystko to dostępne do 30 czerwca.

Sierpniowe niespodzianki

W lipcu gracze mogą oczekiwać przyjęcia w kosmicznym stylu z powrotem misji „Objective: Sheridan Missile”. Będzie również specjalna współpraca z nieokreślonym na razie franczyzowym filmem sci-fi. Wreszcie, w sierpniu, event Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze mogą też cieszyć się nagrodami za staż oraz „całkowicie epickim (i tajemniczym)” prezentem na zakończenie.

Źródło : www.bing.com