World of Tanks Blitz nawiązuje współpracę z Dr. Disrespect, aby świętować 8-lecie, nowa wielopoziomowa misja i nagrody już dostępne


World of Tanks Blitz wydaje ogromną aktualizację zawartości z okazji 8. rocznicy i nawiązał współpracę z byłą gwiazdą Twitcha, Dr. Disrespect, aby uczcić tę okazję. Gracze mogą przechodzić przez nowe misje poziomów, odblokowywać unikalne zasoby, zdobywać ekskluzywne przedmioty i nie tylko do 7 lipca.

Drużynowy wojownik puszcza także inne wydarzenie, które potrwa do 28 czerwca, dając graczom szansę zdobycia nowego czołgu CS-52 LIS i jego animowanego epickiego kamuflażu „Arcade Party Birthday” za ukończenie codziennych zadań. Ponadto ci, którzy grają i głosują na tryb Arcade Arena, który najbardziej im się podobał z aktywnym karnetem bojowym, mogą otrzymać wyjątkową nagrodę starszeństwa za swój wkład.

W przypadku gościa specjalnego, doktora Disrespect, jego sobowtór z gry będzie przebywał w hangarze Blitza. Podobno deweloper Wargaming i dr Disrespect umieścili jajko wielkanocne w nagraniu wspólnej marki (poniżej) dla World of Tanks Blitz, a ktokolwiek znajdzie kod bonusowy ukryty na widoku, może otrzymać trzydniową premię.

Andrey Ryabovol, dyrektor produktu World of Tanks Blitz, ogłosił świętowanie dla zespołu i społeczności gry:

„Każdego roku z pasją przygotowujemy mnóstwo fajnych prezentów, nagród i zabawnych zajęć dla graczy. Dodatkowo zawsze używamy daty urodzin jako znacznika, aby gra była jeszcze bardziej atrakcyjna wizualnie poprzez wdrażanie nowych funkcji. Mamy nadzieję, że świętowanie spodoba się naszym graczom. Wszystkiego najlepszego World of Tanks Blitz i dziękuję naszej niesamowitej społeczności na całym świecie.”

Więcej o wydarzeniach World of Tanks Blitz możecie przeczytać na oficjalnej stronie internetowej.

Anthony Jones

Anthony Jones, Edytor wiadomości
Anthony Jones jest dziennikarzem gamingowym i dzieckiem późnych lat 90., zakochanym w grach retro i ewolucji współczesnego świata gier. Rozpoczął w Mega Visions jako reporter wiadomości o najnowszych ogłoszeniach, plotkach i projektach stworzonych przez fanów. FFXIV ma swoje serce na scenie MMORPG, ale zawsze jest podekscytowany analizą i stratą godzin na ambitne i niejednoznaczne gry MMO, które śledzą gracze.

Szczegóły raportu o postępach w walce z oszustwami Sprytne środki zaradcze przeciwko łamaczom zasad w Call Of Duty: Vanguard i Warzone

Trove rozpoczyna ekologiczne wydarzenie „Grovin' and Trovin” w grze

Prezentacja Xbox: Diablo IV nadchodzi w 2023 roku, wraz z nekromantą

Gwiazda Stranger Things David Harbour przyznała World Of Warcraft

Square Enix ogłasza zamknięcie długo działającej, ale mało znanej gry MMORPG Fantasy Earth Zero

Nexon rozpoczyna otwartą betę dla taktycznej gry akcji z perspektywy trzeciej osoby zawoalowani przez ekspertówŹródło : https://www.mmobomb.com/news/world-of-tanks-blitz-partners-dr-disrespect-to-celebrate-8-year-anniversary-new-tiered-mission-rewards-now-live