World of Tanks Blitz: najlepsze czołgi średnie, ranking


W ekscytującym zniszczeniu pojazdów, które World of Tanks Blitz oferty, nie wszystkie rodzaje czołgów są takie same. Niektóre czołgi wyróżniają się na tle innych swoimi rozmiarami, szybkością, bronią, a nawet specjalnymi funkcjami, które zmieniają sposób, w jaki manewrują na polu bitwy. W World of Tanks Blitz, znajomość rodzaju czołgu, którego używasz do przodu i do tyłu, pozwala graczom łatwo zdominować mecz. A jednym z najlepszych sposobów manewrowania polem bitwy na swoją korzyść jest użycie Czołgi średnie.Powiązane: Najlepsze misje czołgów w grach wideo

Czołgi średnie, być może najbardziej zbliżone do archetypowego czołgu w popularnych mediach, są prawdopodobnie najbardziej wszechstronnymi pojazdami w grze. Czołg średni, charakteryzujący się zdolnością dostosowywania się do niemal każdej sytuacji bojowej, może być w stanie zadawać obrażenia na pierwszej linii, głównymi członkami drużyny ofensywnej, a nawet oferować niesamowite wsparcie. Jakie są najlepsze czołgi średnie w grze?

10 Rewaloryzacja M4A1 (Francja)

Tylko dlatego, że czołg w World of Tanks Blitz to czołg średni nie oznacza, że ​​musi być na linii frontu. W przypadku Francuzów M4A1 Rewaloryzacja, czasami najlepsze pozycje dla czołgów średnich znajdują się za linią frontu. Choć cierpi na raczej średnie PW i zasięg widzenia, ma całkiem doskonałe uszkodzenia na minutę i podstawowe obrażenia, co czyni go świetnym atutem w ofensywie.

Ten francuski czołg 8 poziomu może pochwalić się przyzwoitymi obrażeniami podstawowymi i ponadprzeciętną celnością, co w połączeniu z podniesioną wieżą czyni z M4A1 całkiem zabójczego snajpera. Mało tego, jego przyzwoita prędkość pocisku i kąt opuszczenia działa pozwalają Revalorise na prowadzenie operacji z ukrycia, zwłaszcza z dalekiego zasięgu i z punktu obserwacyjnego na wzniesionym terenie, podobnie jak niektóre czołgi w grach takich jak Minecraft.

9 Typ 97 Chi-Ha (Japonia)

Czołg średni o dużej sile ognia w World of Tanks Blitz może stać się jednym z najbardziej śmiercionośnych aktywów zespołu i tak właśnie jest w przypadku Typ 97 Chi-ha z Japonii. W swej istocie, ten moloch zadający obrażenia może z łatwością eliminować wrogów, jeśli gracze właściwie wykorzystają jego możliwości.

Pomimo swojego statusu czołgu 3 poziomu, ma jedne z najwyższych statystyk uszkodzeń na minutę. Mało tego, ma przyzwoity pancerz, który pozwala mu wytrzymać również kontrataki szybszych czołgów lekkich. Pomimo ograniczeń prędkości, Chi-ha jest wystarczająco wytrzymały, by przetrwać czołgi lekkie, gdy zabraknie im miejsca do ucieczki.

8 Cromwell (Wielka Brytania)

Wcielając się w rolę zrównoważonego czołgu w World of Tanks Blitz, Cromwell z Wielkiej Brytanii to całkiem przyzwoity i mobilny czołg średni, idealny do szybkich najazdów.

Jeśli chodzi o statystyki, Cromwell ma różne uzbrojenie, które pozwala mu radzić sobie w różnych sytuacjach i ścigać słabiej opancerzone czołgi lekkie. Mało tego, jego przyzwoita pula PW pozwala Cromwellowi znaleźć się w bardziej ryzykownych sytuacjach, na co pozwala zarówno jego przyzwoita mobilność, jak i pokrycie pancerza, w przeciwieństwie do innych czołgów tej samej klasy. Gracze, którzy chcą wykorzystać potencjał czołgów średnich jako szybcy zabójcy, mogą chcieć trenować z Cromwellem.


7 Pantera/M10 (Niemcy)

Czasami jedne z najlepszych stylów gry czołgami średnimi w World of Tanks Blitz polega na samej szybkości i mobilności, a to właśnie w Niemczech Pantera/M10 zapewnia. Ten czołg 7 poziomu ma przyzwoite statystyki, które pozwalają mu służyć jako coś do ścigania mniejszych czołgów.

Powiązane: Zaciągnął: Pro porady dla czołgów

Technicznie rzecz biorąc, Panther/M10 wyróżnia się przyzwoitą prędkością maksymalną, która jest prawdopodobnie jedną z najwyższych w swojej klasie. Biorąc pod uwagę jego wysoką celność, Panther/M10 jest świetnym towarzyszem do robienia zdjęć wrogom i szybkiego zabijania przed zmianą pozycji w lepsze punkty obserwacyjne.


6 M2 Średni (USA)

Jedna z najważniejszych cech agresywnego stylu gry w World of Tanks Blitz to zdolność do adaptacji czołgu średniego w niemal każdej sytuacji, a czołgu poziomu 3 M2 Średnia of the USA to świetny czołg dla początkujących, który we właściwych rękach wciąż może zabłysnąć w końcówce.

W swojej istocie M2 Medium błyszczy pod względem agresji, dzięki uprzejmości zarówno przyzwoitej mobilności, jak i penetracji. Mało tego, jego kąt opuszczenia działa i zdolność zadawania około 2380 uszkodzeń na minutę pozwala mu radzić sobie z większością innych mniejszych czołgów, które próbują zygzakiem poruszać się po polu bitwy.

5 T2 Średni (USA)

Gracze, którzy chcą zdominować tylną pozycję w World of Tanks Blitz doceni czystą wszechstronność T2 średni z USA. Zasadniczo ten szybki czołg średni wyróżnia się na bliskim dystansie dzięki statystykom, które pozwalają mu wcielić się w rolę zasadzki, dzięki czemu jest odpowiedni dla miłośników agresywnej taktyki w grach planszowych z II wojny światowej.

W swej istocie T2 Medium ma przyzwoitą prędkość i przyspieszenie jak na czołg średni, dzięki czemu gracze mogą zabierać ten pojazd na różne pozycje i równie szybko zmieniać pozycję. Ze względu na wykonalność z bliskiej odległości, T2 Medium wyróżnia się szczególnie w przeskakiwaniu działa czołgów lekkich i eliminowaniu ich, zanim zdążą wykonać kontratak.

4 Obiekt 907 (ZSRR)

To, że czołg średni nie może pochwalić się niesamowitym pancerzem, nie oznacza, że ​​nie jest w stanie skosić przeciwników z przodu, i to jest dokładnie to, Obiekt 907 z ZSRR.

Powiązane: Powrót: świetne gry dla systemu PLATO

To szczególnie World of Tanks Blitz Czołg średni oferuje niesamowitą ochronę z przodu, która pozwala graczom po prostu rzucić się na przeciwników i uderzyć ich z wrażliwych pozycji. Potencjał przyspieszenia i maksymalnej prędkości pojazdu sprawia, że ​​strategia ta jest jeszcze bardziej wyjątkowa, czyniąc Object 907 idealnym królikiem doświadczalnym na skrajnie bliskie dystanse.

3 Centurion AX (Wielka Brytania)

Jeśli chodzi o czołgi średnie w World of Tanks Blitz obejmujące podstawy zarówno agresji, jak i obrony, być może Centurion AX Wielkiej Brytanii jest odpowiednim kandydatem. Oferując przyzwoity pancerz, obsługę i mobilność, Centurion AX jest dość zwrotny i łatwy do gry dzięki uprzejmości jego przyzwoitych statystyk. To sprawia, że ​​ten czołg jest podobny do tego, jak działają pojazdy z innych gier z II wojny światowej.

Mało tego, jego obsługa działa i liczby obrażeń pozwalają zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom na szybsze i bez większych trudności zabezpieczanie pozycji. Biorąc pod uwagę przyzwoitą prędkość maksymalną, Centurion AX może również przybliżać i oddalać krytyczne sytuacje, zapewniając bardzo potrzebne tankowanie i flankowanie.

2 M7 (USA)

Przyzwoita równowaga między agresją a obroną jest szczytem osiągów czołgu średniego w World of Tanks Blitz, i M7 z USA to właśnie definicja takiego czołgu. W swej istocie ten czołg 4 poziomu ma jedne z najlepszych pancerzy i penetracji w grze, co sprawia, że ​​jest bardzo zabójczy podczas najazdów.

Co więcej, M7 ma prawdopodobnie jeden z najlepszych pancerzy i zadawanych obrażeń w swojej klasie poziomu, dzięki czemu M7 ma wystarczająco dużo mocy, by przechytrzyć większość czołgów lekkich i szybko je wyeliminować.

1 Matylda (Wielka Brytania)

Biorąc pod uwagę wadę większości czołgów średnich na ekstremalnie dalekich i bardzo bliskich dystansach w World of Tanks Blitz, Matylda of Britain to całkiem przyzwoity pojazd dalekiego zasięgu dla graczy. W swej istocie Matilda błyszczy nie tylko siłą ognia, ale także zdolnościami defensywnymi, dzięki czemu jest idealna dla graczy, którzy chcą symulować bitwy II wojny światowej.

Sama obrona sprawia, że ​​Matilda jest trudna do wyeliminowania i nie pomaga to, że jej podstawowe statystyki sprawiają, że Matilda jest bardziej odpowiednia do najazdów na duże odległości. Dzięki przyzwoitej prędkości pocisków i celności, broń Matyldy jest łatwiejsza w obsłudze z daleka, co zapewnia graczom większy zasięg pomimo jej charakteru jako średniej broni.

World of Tanks Blitz jest dostępny na PS4, Android, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Więcej: Battlefield 5: Najlepsze pojazdy, rankingiŹródło : https://gamerant.com/world-of-tanks-blitz-best-medium-tanks/