World of Tanks Blitz: najlepsze czołgi ciężkie


Gracze, którzy uwielbiają oglądać grę walki w pojazdach, w której mogą rozwalać przeciwników na strzępy, mogą docenić World of Tank Blitz. W tej najnowszej iteracji popularnej Świat czołgów franczyzowa, Ciężkie bombardowanie pozwala graczom kontrolować nie tylko jeden typ czołgów, ale cały ich szereg, pozwalając graczom nie tylko wybierać czołgi odpowiednie do określonych sytuacji, ale także dostosowywać je do swoich potrzeb. Na przykład Czołg ciężki jest jednym z najpotężniejszych czołgów w grze, ale poza swoim rozmiarem i obroną ma więcej do zaoferowania.



POWIĄZANE: Najlepsze misje czołgów w grach wideo

Czołgi ciężkie, charakteryzujące się przede wszystkim grubym pancerzem i niesamowitym arsenałem broni, najlepiej sprawdzają się na linii frontu i ciężkich potyczkach. W porównaniu z szybszym czołgiem lekkim i wszechstronnym czołgiem średnim, czołgi ciężkie są zbudowane tak, aby stały się molochami na wskroś. Ale jakie są najlepsze czołgi ciężkie w grze?

10 WZ-111 5A (Chiny)

Podczas gdy niektórzy gracze World of Tanks Blitz niekoniecznie musi polegać na wielu chińskich czołgach ciężkich ze względu na ich słabszy pancerz, WZ-111 5A jest wyjątkiem na liście. Choć ma słabe PW i raczej mały zasięg widzenia, jego przyzwoita penetracja i ogólne obrażenia sprawiają, że jest całkiem kompetentnym wojownikiem dla początkujących, zwłaszcza tych przyzwyczajonych do czołgów w grach takich jak Minecraft.

Ten ciężki czołg jest z łatwością polecanym czołgiem ciężkim dla początkujących ze względu na przyzwoite obrażenia podstawowe i prędkość. Co więcej, jego ciężki pancerz w połączeniu z elastycznością sprawiają, że WZ-111 5A staje się niezawodnym pojazdem dla początkujących, zwłaszcza w celu ćwiczenia wchodzenia i wychodzenia z różnych pozycji.

9 OI (Japonia)

Gracze pragnący większej zwrotności z czołgami w środku World of Tanks Blitz może docenić potencjał siły ognia oferowany przez OI z Japonii. Podobnie jak czołgi z wojennego anime, ta jednostka ma wysoką wieżę, co czyni ją idealną jednostką z tylnych linii.

W swej istocie wysoka wieża O-I jest jego błyszczącym czynnikiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, w jaki sposób gracze mogą strzelać przez osłony i sojusznicze czołgi oraz atakować wrogów z daleka. Nie tylko to, ale możliwość wyboru między działem 15 cm a 10 cm pozwala graczom w pełni dostosować poziom agresji, jaką mieliby ich tajność na polu bitwy, co pozwala im dostosować styl walki do potrzeb swojej drużyny.


8 T29 (USA)

Pomimo słabych statystyk podstawowych, T29 z USA jest już wystarczająco imponująca jako jednostka przyjazna początkującym dla tych, którzy chcą przyzwyczaić się do używania ciężkich czołgów w World of Tanks Blitz.

W przeciwieństwie do innych czołgów ciężkich, T29 jest dość wszechstronny ze względu na swój charakter. Przy pełnej ładowności T29 ma imponujące przeładowanie i imponującą mobilność, w przeciwieństwie do innych czołgów tej samej klasy. Co więcej, 10-stopniowy kąt opuszczenia działa pozwala T29 pracować pod bardziej skomplikowanymi kątami, co daje mu przewagę pod względem zwrotności.

7 Super Conqueror (Wielka Brytania)

Czasem wystarczy na czołg w World of Tanks Blitz być uważanym za siłę, z którą należy się liczyć, jest niesamowita zbroja, a Super zdobywca z Wielkiej Brytanii na pewno nie zawodzi.

POWIĄZANE: Enlisted: Pro Tips for Tanks

W istocie Super Conqueror może pochwalić się przyzwoitymi obrażeniami podstawowymi i niesamowitą szybkostrzelnością jak na swoją klasę, co pozwala mu wymanewrować wiele czołgów ciężkich w samej walce. Jednak to, co wyróżnia Super Conqueror, to jego dobrze chroniony pancerz i wszechstronne opancerzenie, które zapewnia pojazdowi ochronę przed flankami i czyni go przyzwoitym czołgiem na linii frontu.

6 E100 (Niemcy)

Ze względu na charakter czołgów ciężkich w World of Tanks Blitz, graczom łatwo jest założyć, że te czołgi są raczej powolne i ociężałe, aby wspierać ich przewagę w defensywie. Tak nie jest w przypadku E100 z Niemiec, biorąc pod uwagę przyzwoite, wszechstronne statystyki.

U podstaw E100 znajduje się jedna z największych puli HP zbiorników zarówno w swojej serii, jak i kategorii, dzięki czemu E100 może stać się elastycznym zbiornikiem pomocniczym lub dealerem uszkodzeń. Co więcej, jego pancerz chroniący gąsienice pozwala E100 szybko dotrzeć do trudnych miejsc, a nawet trafić i uciec przeciwnikom z lekkich czołgów z zabójczymi strzałami, gdy jest odpowiednio manewrowany.

5 AMX 50-B (Francja)

Jeden z najbardziej zaskakujących czołgów w World of Tanks Blitz występuje w postaci niezwykle zwrotnych i szybkich molochów – szczególnie jeśli pochodzi z klas ciężkich. Tak właśnie jest w przypadku AMX 50-B z Francji, ponieważ jest to prawdopodobnie jeden z najszybszych czołgów ciężkich.

Opierając się głównie na szybkości niż na innych statystykach, AMX 50-B może z łatwością zdeklasować zwykle szybkie czołgi lekkie na polu bitwy. Co więcej, 4-pociskowy automat ładujący pozwala AMX 50-B dość szybko wystrzeliwać strzały, dzięki czemu może stać się środkiem do niszczenia linii frontu wroga, jeśli jest odpowiednio manewrowany.

4 T57 (USA)

Gracze, którzy przyzwyczaili się do używania ciężkich czołgów w World of Tanks Blitz wiedzą, że maksymalizacja ich wykorzystania ma wszystko wspólnego z dominacją przez obronę i siłę ognia, podobnie jak cele gier z II wojny światowej. The T57 z USA wie o tym, szczycąc się najlepszą równowagą między agresją a obroną w grze.

POWIĄZANE: Throwback: Świetne gry dla systemu PLATO

W istocie T57 może pochwalić się przyzwoitą pulą PW. Jednak tam, gdzie błyszczy, są jego inne elementy, takie jak wieża oscylacyjna i jej imponująca celność. Dzięki tym elementom T57 może znacznie łatwiej poruszać się po grzbietach i wzgórzach, co pozwala mu pokonywać skomplikowane kąty i zadawać niespodziewane ataki przeciwko różnym wrogom.

3 Obiekt 279 (ZSRR)

Gracze, którzy są bardziej niż chętni do ukończenia ogromnej części World of Tanks Blitz kampania zasługuje na równie chwalebne Obiekt 279 z ZSRR jako nagrodę. U podstaw tego ciężkiego czołgu znajduje się niezwykła, wszechstronna natura, która sprawia, że ​​jest całkiem przyzwoitą jednostką w większości sytuacji, idealną dla miłośników różnorodnych gier z II wojny światowej. U podstaw Object 279 znajduje się dobrze opancerzona przednia wieża, która pozwala graczom pewnie uderzyć z linii frontu.

Co więcej, oferuje doskonałą mobilność jak na ciężki czołg, dzięki czemu gracze mogą zabrać Object 279 na wycieczkę, aby dość szybko dotrzeć do krytycznych pozycji. Gracze muszą zwracać uwagę na słabą obronę boczną i tylną podatną na flanki. Jednak gracze, którzy grają na pierwszej linii frontu Object 279, mogą nigdy nie martwić się, że inne czołgi będą próbowały go wykorzystać.

2 MAUS (Niemcy)

Być może szczyt obrony w czołgach ciężkich w World of Tanks Blitz, MYSZ z Niemiec jest prawdopodobnie „najbardziej tankowatym” obrońcą w grze. Ze względu na swoją wagę MAUSowi z pewnością brakuje szybkości i mobilności.

Ponieważ jednak obecnie ma najwięcej punktów wytrzymałości z niesamowitą tylną obroną, której inne czołgi nie mają często, MAUS jest molochem, z którym trzeba sobie poradzić w obronie. Ta przewaga jest szczególnie widoczna, gdy gracze zdecydują się na obronę krytycznych obszarów na mapie, ponieważ większość ognia wroga nie będzie w stanie przedrzeć się przez MAUS tak skutecznie, jak myśleli.

1 VK100.01 (Niemcy)

Gracze, którzy po prostu chcą mieć czołg w World of Tanks Blitz która nakłada nieprzenikliwość, prawdopodobnie to VK100.01 z Niemiec. Oprócz już onieśmielającego „zwykłego” wyglądu, VK100.01 może pochwalić się największą liczbą PW spośród swoich innych beżowych odpowiedników 10 poziomu. Ma ponadprzeciętne PW i zasięg widzenia, a przy odpowiednim wycelowaniu ma spory potencjał obrażeń. Chociaż jego uszkodzenia na minutę są stosunkowo niskie, to właśnie potencjał defensywny VK100.01 błyszczy najbardziej.

Nie tylko to, ale absurdalny pancerz otaczający i ogromna pojemność amunicji sprawiają, że VK100.01 jest albo idealnym obrońcą, albo molochem awangardy, która narzuci władzę nad linią frontu, co jest korzystne dla fanów intensywnych scenariuszy II wojny światowej.

World of Tanks Blitz jest dostępny na PS4, Android, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

WIĘCEJ: Battlefield 5: Najlepsze pojazdy, rankingi



Źródło : https://gamerant.com/world-of-tanks-blitz-best-heavy-tanks/