World of Tanks Blitz i Żółwie Ninja: Waleczne Współpraca!.argsortwiętuj moc żółwi!

W świecie gier World of Tanks Blitz bohaterowie z półskorupami mają teraz pełną zbroję dzięki współpracy z Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się, by dołączyć do tych nostalicznych ninja przez cały maj, celebrując moc żółwi, walcząc z złym Shredderem i zdobywając niesamowite nagrody.

Rewolucja w World of Tanks Blitz

Żółwie najechały World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, by przygotować czołgistów do nadchodzącej bitwy przeciwko Shredderowi podczas swojego wydarzenia Into the Sewers, ale to dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Na Switchu i urządzeniach mobilnych znajduje się już wiele gier z TMNT, ale zawsze cieszymy się, widząc ich pojawienie się w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz uruchamia operację „Cowabunga”, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów, pełne nagród związanych z żółwiami, w tym awatary graczy i skórki czołgów reprezentujące Leonardo, Donatello, Raphaela i Michelangela. Jeśli pokonasz Shreddera, zdobędziesz legendarną kamuflażową skórkę dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Współpraca z Teenage Mutant Ninja Turtles

Badaliśmy, dlaczego World of Tanks Blitz zdecydowało się na współpracę z TMNT. Założyliśmy, że nostalgia dzieciństwa odegrała w tym rolę, a Ilya Batsianouski, producent gry, powiedział nam: „Zdecydowanie masz rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, i wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich pokoleniach, także dzisiaj. Kiedy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy bardzo podekscytowani.”

Poza luźnym powiązaniem zbroi, które wcześniej stworzyliśmy, jesteśmy pewni, że większość osób nie pomyślałaby o połączeniu TMNT z czołgami. Batsianouski powiedział nam: „World of Tanks Blitz zawsze towarzyszy szczypta szaleństwa. W naszej grze gracze mogą wyruszyć w przygody na pokładzie zwinnego czołgu Dracula, objąć dowodzenie bezlitosnym Vindicator z uniwersum Warhammer 40k, lub sprawdzić swoją siłę w GroundTanku inspirowanym światem Dune: Częścią Drugą. TMNT z pewnością wykreuje własną niszę w World of Tanks Blitz, ponieważ, przede wszystkim, priorytetem dla nas jest zabawa, indywidualność i wciągające doświadczenia.”

Operacja „Cowabunga” rozpocznie się 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Androidzie i Nintendo Switch. Bądźcie czujni na stronie Twitter Pocket Tactics, ponieważ w przyszłym tygodniu odbędzie się konkurs z nagrodami związanymi z TMNT World of Tanks Blitz, których nie chcecie przegapić.

Sprawdź nasze relacje z kolaboracji Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, by znaleźć więcej źródeł mocy żółwi. Alternatywnie, przeczytaj wszystko o wydarzeniu World of Tanks Dune Part Two, aby poczuć szczyptę „szaleństwa” gry.

Źródło : www.bing.com